Військові з Черкас мають право на пільгове довгострокове кредитування житла

09 листопада 2022, 09:10

62 захисники, які живуть у Черкасах, скористались Програмою пільгового житлового кредитування учасників АТО/ООС і бійців добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на Сході України, та членів їх сімей. Ця програма в місті діє з 2016 року.

Виконком вніс відповідні корективи до цієї Програми через введений у країні воєнний стан. Зокрема, в одному з пунктів тепер зазначено, що у разі загибелі (смерті) позичальника (одного з членів сім'ї позичальника) - військовослужбовця, на якого поширюється дія Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», що настала під час проходження ним військової служби у період дії особливого періоду під час проведення АТО/ООС, воєнного стану, вся сума зобов'язань за кредитом, що існувала на момент його загибелі (смерті), погашається за рахунок бюджетних коштів.

Нагадаємо, що завдяки цій Програмі пільгового житлового кредитування перший внесок 20% оплачується захисникам із міського бюджету. Решту 80% кредиту вони мають виплатити упродовж 30 років. Якщо в родині є діти – кредит безвідсотковий, якщо дітей немає – кредит виплачується під 3% річних.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Павло :

Проживаю в Черкасах 15р.На фронті 8міс.служу майже 1,5роки.
Як можна отримати житло?
Одружений і маю двох діток.
Дякую.

AllaMoroz :

Зверніться в департамент соцполітики ЧМР для уточнення всіх деталей.

Вгору