Військовополоненим морякам, серед яких є й черкащани, продовжили термін арешту (відео)

17 липня 2019, 21:01

Військовополоненим морякам, серед яких є й черкащани, продовжили термін арешту (відео)

Суд у Москві продовжив іще на три місяці арешт українським військовополоненим морякам, серед яких є й моряки з Черкащини, — до 24 жовтня 2019 року. Про це повідомив журналіст Роман Цимбалюк з засідання суду в Facebook, пише "Укрінформ".

"Дива не сталося. Арешт військовим морякам продовжено ще на 3 місяці, до 24 жовтня 2019 року. Всього до 10 місяців. Поки вердикт оголошено щодо першої групи: - Михайло Власюк - Богдан Головаш - Денис Гриценко - Андрій Драч - В'ячеслав Зінченко - Сергій Попов ", - написав журналіст.

За його словами, це означає, що аналогічні рішення будуть стосовно всіх.

Як повідомляє Радіо Свобода, ще три місяці за ґратами в російській тюрмі проведуть співробітник СБУ Василь Сорока і шестеро моряків – Андрій Артеменко, Володимир Варимез, Владислав Костишин, Олег Мельничук, Сергій Чуліба та Віктор Беспальченко.

Російський суд, як і у випадку з першою групою українських військових, задовольнив клопотання слідчих ФСБ Росії на закритому засіданні.

Нагадаємо, що слідче управління ФСБ Росії висунуло звинувачення в остаточній редакції всім військовополоненим українським морякам.

«Висунення обвинувачення в остаточній редакції означає завершення слідчих дій, пов’язаних зі збором і процесуальним закріпленням доказів. Наступна стадія – ознайомлення з матеріалами кримінальної справи», – зазначив юрист.

Варто також зазначити, що півроку учні Смілянської школи №7 листуються із військовополеним моряком – Олегом Мельничуком. Написали півсотні послань. Попередньо їх перекладають російською мовою, отримані листи Олегу зачитує його адвокат – такі вимоги російського законодавства.

Читайте також: Мати полоненого моряка з Черкащини розповіла про умови утримання сина в “Лефортово”.

Коментарі

Вгору