Віталій Ільченко вітає черкаських школярів із Днем Знань

01 вересня 2020, 12:59

Генеральний директор підприємства UKRAVIT Віталій Ільченко привітав черкаських школярів із Днем Знань.

У своєму зверненні Ільченко вітає школярів, батьків та вчителів.

- Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань! Здобуті в школі знання – це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя і стане найнадійнішим капіталом, цінним внеском для кожної людини, рідного міста Черкаси і всієї України. Рідним Черкасам, як ніколи потрібні грамотні спеціалісти, талановиті вчені, кваліфіковані робітники і справжні патріоти. Від щирого серця висловлюю вдячність педагогам за їх нелегку працю, а батькам бажаю успіхів, мудрості і терпіння. Впевнений, що навчальні заклади Черкас готують справжніх фахівців – підготовлених, освічених і культурних. Важливо приділяти увагу і вихованню дошкільнят.

Також пан Віталій зазначив, що на зустрічі із Президентом України Володимиром Зеленським та ними було підняте питання необхідності будівництва довгоочікуваного дитсадка у мікрорайоні Митниця.

- Будівництво почнеться уже у цьому році. Бажаю усім дошкільнятам, школярам, студентам підкорити нові вершини знань, зустріти надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай знання та навички, отримані в новому навчальному році стануть основою для нового покоління інтелектуальних Черкас!

Поділитись

Коментарі

Вгору