В Умані п’яні підлітки розбили носа хасиду (фото)

01 вересня 2020, 12:45

Фото: Об’єднана єврейська община України

В Умані група підлітків побили хасида й забрали його продукти. Інцидент стався 31 серпня увечері біля місцевого супермаркету.

- Він зайшов до магазину поблизу центральної автостанції, - розповідає ізраїльський бізнесмен Хайм Хазін. – Побили без будь-якої причини. Нанесли кілька ударів в обличчя. Я прекрасно знаю цього чоловіка. Спокійний і тихий. Вважаю, це скоїли антисеміти.

Сам постраждалий зараз вдома лікується. В Умані живе вже кілька років.

- Це трапилося увечері. Я зайшов купити їжі, - згадує  хасид Тензел. – Шестеро молодих людей підбігли й почали виривати пакети з продуктами. Я запитав, що це за жарти такі. Мій товариш. який був зі мною, намагався зробити їм зауваження. Після цього я отримав удари в ніс. Мені залило все обличчя кров’ю. А вони спокійно пішли.

Хайм Хазін вважає цей інцидент початком серйозного протистояння між хасидами та місцевими мешканцями. Каже, цьогоріч утиски стали набагато серйозніші від усіх попередніх років.

Начальник ГУНП в Черкаській області Михайло Куратченко зазначив, що між хасидами та підлітками відбувся конфлікт. Підлітки були в стані алкогольного сп'яніння, та під час бійки розбили одному хасиду ніс. Проте потерпілий відмовився звертатися до поліції. Тому поки що провадження не відкрито.

Підготував Сергій Радченко

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору