Віталій Ільченко підтримав «Черкаський Прованс» і поговорив з містянами про їх проблеми (фото, відео)

17 вересня 2020, 20:20

У дворі будинку, що по вулиці 30-річчя Перемоги, 12 натовп містян оточив Віталія Ільченка, висунення якого на посаду мера Черкас нещодавно підтримав Президент Володимир Зеленський. Говорили про високі комунальні тарифи, встановлені мерією, проблеми з вивезенням сміття, здирництво від компанії «Нова якість» за вивезення «великогабариту» та ще про багато наболілого.

А вийшли мешканці у двір, коли побачили, як під умілими руками художників на дверях під’їздів швидко з’являються контури яскравих квітів. Відповідаючи на запитання містян Віталій Ільченко пояснив.

- Ще у серпні до мене звернулись представники молодіжних громадських організацій з ініціативою підтримати проведення у Черкасах пленеру молодих художників у стилі арт-стріт. При обговоренні такої ініціативи і виникла ідея художнього оздоблення дверей під’їздів міських будинків. Цю акцію назвали - «Черкаський Прованс».

Журналісти запитали Віталія Ільченка, чи будуть розширятися межі «Черкаського провансу».

Звернулися багато керівників ОСББ та містян з проханням розмалювати їхні під’їздні двері і, звісно, ми підемо їм назустріч.

І ось двір будинку завдяки «дверям-художнім полотнам» перетворюється на своєрідну картинну галерею. Задоволені і дорослі, і дітлахи. Вони теж взяли участь у малюванні. І тепер говорять, що живуть не у другому чи третьому під’їзді, а в під’їзді з білими або під’їзді з червоними квітами.

До речі, художник не просто малював, що хотів, а запитував думку мешканців – що їм краще зобразити? І усі були задоволені.
А ті проблеми, про які говорили мешканці будинку, і високі комунальні тарифи, і проблеми вивезення сміття і багато інших, - говорить Віталій Ільченко,- мають бути обов’язково вирішені.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору