Голова обласного осередку партії “Слуга Народу” представив регіональну програму розвитку Черкащини

29 серпня 2020, 10:15

Патрія “Слуга Народу”  представила свою команду в Черкаській області та презентувала програму регіонального розвитку. Захід відбувся під час робочого візиту Президента України Володимира Зеленського на Черкащину 28 серпня у Каневі, біля підніжжя Чернечої гори.

Стратегію регіонального розвитку Черкащини представив Олександр Завітневич, народний депутат, голова Черкаської обласної організації партії “Слуга Народу” разом з народним депутатом Олександром Скічком. 

Від успіху кожної адміністративно-територіальної одиниці залежатиме успіх всієї країни. Тож найважливіший меседж, який несе стратегія розвитку Черкащини - це економічно сильна територіальна громада.

Передусім регіон розвиватиме високотехнологічну експортоорієнтовану економіку. Відбуватись це буде за допомогою розвитку підприємницьких ініціатив та бізнес-екосистем, підвищення потенціалу в інноваційній діяльності.

- Нині Черкащина - на п’ятому місці в Україні за виробництвом сільськогосподарської продукції. Тому одним із пріоритетних напрямів для  інвестування є саме сільське господарство. Йдеться не лише про вирощування сировини, а й про переробну промисловість та створення нових робочих місць для жителів сіл, - зазначив Олександр Скічко.

У планах команди також створити  “Центр розвитку креативної економіки”, мета якого — підвищення шансів на успіх талановитої молоді в Україні без еміграції. Учасники проєкту інвестуватимуть в екосистему, яка примножуватиме соціальний капітал області та України в цілому.

- Черкаська область має високий ІТ-потенціал. Ми дуже хочемо, аби наші молоді люди залишалися в Черкаській області. Щоб вони не виїжджали не те що до інших країн, а й до інших областей, - говорить Олександр Скічко. 

Не менш важливим напрямком є розвиток якісної медицини та освіти, підвищення кваліфікації кадрів. У стратегії також закладений розвиток інфраструктури й будівництво важливих для області об‘єктів.  

Значну увагу буде приділено й покращенню екологічного стану та збереженню довкілля. Досягти результатів планується комплексним підходом до системи сталого управління відходами, програми моніторингу та покращення якості повітря та водних ресурсів.

Олександр Скічко відзначив, що 2020 рік став абсолютно революційним в будівництві доріг Черкаської області. 

- Завдяки “Великому будівництву” і програмі Президента Черкащина дізналася про те, що таке хороші дороги. Всього за попередні 10 років на Черкащині було відремонтовано 192 кілометри доріг, у 2020 році - 234 кілометри, - говорить нардеп. 

Наступного року команда “Зе!місцеві” планує зробити електрифікацію залізниці, аби забезпечити якісне транспортне сполучення, також у планах - відновлення Черкаського вокзалу та запуск інтерсіті “Черкаси-Київ”.

У сфері культури - одним з принципових об’єктів є Черкаський академічний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка. На його реконструкцію спрямовано близько 56 млн грн. І вже в цьому році розраховуємо побачити перші вистави.

Голова Черкаського осередку ПП “Слуга Народу” Олександр Завітневич зазначив, що головним завдання команда вважає перезавантаження місцевої влади. 

- Ми чудово розуміємо, що саме від дій органів місцевого самоврядування залежить благоустрій наших сіл і міст, комфорт та рівень життя їх мешканців. Для цього ми зібрали потужну професійну команду досвідчених управлінців, щирих патріотів Черкащини та України. Маємо стратегію розвитку та чіткий план розбудови нашого регіону. Черкащина має бути не тільки географічним та духовним, але й інноваційним та аграрно-переробним центром України. Впевнений, що черкащани підтримають наші ініціативи, адже тільки поєднання зусиль уряду, обласної влади та місцевого самоврядування забезпечать повноцінний розвиток громади та реалізацію масштабних регіональних проєктів, запропонованих нашою стратегією, - розповідає пан Завітневич. 

До черкаської команди “Слуги народу” входять  відомі та поважні в регіоні люди, хоча більшість із них раніше не були при владі. Разом з командою Президента Зеленського, вони зроблять так, щоб стратегічні плани, які раніше залишалися переважно на папері, тепер стали для регіону реальністю. Це:

Завітневич Олександр Михайлович. Народний депутат України IX скликання від партії «Слуга Народу», Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Голова обласного осередку ПП «Слуга Народу» Черкащини.

Скічко Олександр Олександрович. Народний депутат України IX скликання від партії «Слуга Народу». Голова підкомітету з питань залізничного транспорту Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури.

Ільченко Віталій Володимирович. Засновник групи компаній «УКРАВІТ», меценат, громадський діяч. Нагороджений орденом Святого Миколи Чудотворця за заслуги по відродженню духовності України. Був переможцем в номінації «Аграрій року» в загальнонаціональній програмі «Людина року».

Мелікова Оксана Петрівна. Приватний підприємець, голова комітету самоорганізації населення “Богданівський”, депутат міської ради (2014р-2015р) .

Абрамова Карина. Лікарка гінеколог-акушер.

Дикун Андрій Євгенович. Приватний підприємець, президент Асоціації виробників молока, директор ПП “Дикун”.

Ананко Сергій Васильович. Директор Смілянського комунального підприємства “Комунальник”.

Морару-Бурлеску Роман Петрович. Лікар онкохірург-уролог. Член Асоціації онкоурологів України з 2013 р, член Європейської Асоціації урологів з 2016р..

Волошенюк Світлана Анатоліївна. Голова Уманської районної державної адміністрації.

Новицький Ігор Валерійович. Генеральний директор “Об’єднана сільськогосподарська компанія”, громадський діяч.

Чубіна Анастасія Сергіївна. Журналіст, засновник та директор інформаційної агенції «Вичерпно», громадський діяч.

Саме ці люди в найближчі роки втілюватимуть план соціально-економічного розвитку Черкаської області. 

Кандидат на посаду міського голови Черкас від партії “Слуга Народу” Віталій Ільченко зазначив, що для нього отримати довіру від громадян - це висока честь та велика відповідальність.

- 21 рік я займався улюбленою справою - створенням інноваційного виробництва, розвитком України як бізнесмен. І ,зараз, маючи такий досвід, я розумію, як створювати нові робочі місця та залучати міжнародні інвестиції. У нашої команди є всі можливості, аби розвивати наше місто та нашу область. Треба просто брати відповідальність на себе та перезавантажити місцеву владу, аби прибрати всіх корупціонерів і хабарників. Я впевнений, що у мене та нашої команди вистачить на це сил, - зазначив пан Ільченко.

Кандидат на посаду міського голови Умані  від партії “Слуга Народу” Андрій Дикун говорить, що команда “Слуги Народу” зробила за рік для аграріїв більше, ніж попередня влада за всі п’ять років. 

- Саме тому я сьогодні тут, тому що я вірю, що все можна змінити. Я вірю в те, що країна починається з маленького міста. Я все життя прожив в Умані. Це унікальне місто, - говорить Андрій Дикун. 

Також він запропонував Президенту відновити Міністерство аграрної політики в Умані. 

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що на Черкащині зібралася дійсно сильна команда “Зе!місцевих”. 

- Це професійні люди, які зможуть зробити цей регіон кращим. Ми всі повинні зрозуміти, що Україна починається з тебе, з твого селища, міста, громади. Навіть якщо у тебе немає бажання йти в політику, але ти, як відповідальний громадянин України, маєш розуміти, кому саме ти довіряєш місце, де живеш ти, твої батьки і діти. Черкащина має чимало сильних сторін: потужний агропромисловий комплекс, великий рекреаційний потенціал, хороші перспективи у креативній економіці та ІТ-секторі, має велике майбутнє в туристичній галузі, - сказав Президент. 

Презентація програми регіонального розвитку та знайомство з місцевою командою “Слуги Народу” відбулося з дотриманням усіх карантинних норм: на вході гостям міряли температуру та просили всіх одягнути медичні маски. 

Поділитись

Коментарі

Вгору