Віталій Ільченко оприлюднив відкрите звернення «За чесні вибори, без адмінресурсу підкупу та фальсифікацій» (відео)

29 вересня 2020, 16:30

29 вересня кандидат у міські голови міста Черкаси від партії «Слуга народу» Віталій Ільчнко у Долині Троянд оприлюднив відкрите звернення до громади та політичних партій. У зверненні зокрема говориться:

- Інформація, яка надходить з різних районів міста, засвідчує, про ознаки цинічного та нечесного підходу до демократичного волевиявлення черкасців. Серед таких ознак – роздача «гречаних» пакетів, погрози, відкрита брехня, втручання на місцях представників міської влади, що перешкоджає чесному вибору народу та процесу очищення міської влади від корупції та брехні.

Віталій Ільченко закликав  місцеві осередки політичних партій підписатися під зверненням:

- Упевнений, що тільки чесний вибір містян дасть відсіч тим, хто не вартий народної довіри.  Закликаю до  ЧЕСНИХ ВИБОРІВ БЕЗ ПІДКУПУ, АДМІНРЕСУРСУ ТА ФАЛЬСИФІКАЦІЙ всі місцеві осередки політичних партій. Прошу підписатись під цим зверненням, як гарантією того, що ви не застосуєте технологію підкупу та адмінресурсу. Прошу відповідально віднестись до власного вибору і обрати достойну міську раду.

Кандидат у міські голови Віталій Ільченко поросив повідомляти про підкуп, тиск адмінресурсу та фальсифікації і заявив, що залишає за собою право оприлюднення інформації про політичні партії та кандидатів, які застосовують підкуп адмінресурс та фальсифікації у передвиборчих перегонах.

- Якщо вони до цього здатні сьогодні, то до чого вони будуть здатні завтра! - зазначив Віталій Ільченко.

Детальніше – дивіться у відеосюжеті.*передвиборча агітація

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору