Вісім років очікування: черкаський “хатіко” знайшов родину

10 березня 2024, 21:00

Фото: Суспільне Черкаси

У Черкасах пес Рекс, який протягом восьми років жив на березі Дніпра, сподіваючись на повернення свого господаря-рибалки, який загинув, врешті знайшов родину.

У нової родини черкаський "хатіко" живе два місяці, розповів "Суспільному" волонтер Сергій Залізняк.

За цей час пес змінився докорінно: піднятий хвіст та задоволена морда. Нова власниця Рекса пані Алла не може ним натішитись:

- Перші дні він боявся, ховався за мене, коли хто підходив. Зараз він вже гордо ходить.

На березі Дніпра собака провів вісім років в очікуванні свого господаря-рибалки, який загинув. Про те, що пес шукає родину, дізнались із соціальних мереж, розповіла донька Алли — Євгенія:

- Першочергово це було рішення мами. Каже: це наш собака, його треба брати, в нього така доля була.

Фото: Суспільне Черкаси

Протягом двох місяців волонтери лікували Рекса від запалення суглобів та отиту – наслідками перенесеної хвороби Лайма, пояснила Євгенія, втім, не зважаючи на лікування, пес не чує.

Та попри все, нові господарі Рекса намагаються якомога більше приділяти йому часу. Одна з його найбільших пристрастей — піші прогулянки, розповіла донька Євгенія.

- Раніше він міг з мамою гуляти й два рази в день, а то й три, а зараз він зранку з мамою гуляє, а в обід він вже не хоче з нею гуляти, він показує свій характер, гавкає, і йде до мене, щоб я йшла з ним гуляти.

Така любов до перебування на свіжому повітрі – єдине свідчення того, що Рекс вісім років проживав на вулиці, зазначила пані Алла.

Фото: Суспільне Черкаси

- Колись був сніг, на лапки налипало багато всього, і я думаю, як же ж йому ті лапи очистить, на постіль ляже і все розтане, мокре ж. А він ліг так, що тільки голову на постіль поклав, а сам лежав поки лапки не обсохнуть.

Історію Рекса волонтер Сергій Залізняк називає дивом. Саме він разом із дружиною, у 2023 році в листопаді врятували пса.

- Вони дали йому другий шанс, друге життя, вони вклалися і це видно по самій собаці. Такого собаку прилаштувати дуже складно. А Рекс він витягнув щасливий білет.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору