Віруючі з Черкас виступили на захист сімейних цінностей під стінами Уряду

04 квітня 2018, 21:05

Ухвалити закон про заборону  пропаганди гомосексуалізму в Україні, зберегти в Конституції України статтю, яка визначає шлюб як виключно союз чоловіка і жінки- з цими та іншими вимогами представники черкаських церков взяли участь сьогодні у попереджувальній мирній акції на захист сімейних цінностей, яка відбулася під стінами Уряду. Про це інформують у спільноті R500_Cherkasy.

За словами голови комітету Руху Реформації в Черкаській області  Валерія Бєляєва, підставою для протестної акції стало видалення Петиції №22/042484-еп із інтернет-представництва Президента України. У документі була вимога зупинити пропаганду гомосексуалізму та зберегти сімейні цінності. До кінця терміну збору підписів Петиції лишалося 30 днів, вже було зібрано майже 23 тисячи підписів з 25 тисяч необхідних.

Як розповів Валерій Бєляєв, вся спільнота віруючих  євангельських християн Черкас виступає проти легалізації інтересів ЛГБТ в нашій країні, тому було ухвалено рішення спільно боротися за те, щоб інститут сім'ї було збережено в первинному вигляді.

Свою думку з приводу акції протесту висловлює Павло Євтушенко, пастор однієї з черкаських церков євангельських християн, який безпосередньо взяв участь у заході: «Сьогодні ми зібралися в Києві на мирну акцію протесту, щоб вимагати від уряду не приймати беззаконні закони, які паплюжать інститут сім’ї, заснований Господом. Ми відстоюємо поняття сім’ї, де тільки чоловік і жінка можуть бути подружжям, а не інакше. Ми проти тих законів, які легалізують одностатеві шлюби і дають право на всиновлення дітей одностатевими парами.  Ми не хочемо, щоб такі тенденції поширювалися через заклади освіти, через школи і садочки як в Україні, так  і в Черкасах зокрема. Намагаємося відстояти мораль і Біблійні цінності»

За результатами акції протесту, Петицію вже сьогодні було поновлено на сайті Президента.

 

Сергій сказав:

Молодці !! Коли в Рівному буде акція протеста ? Підтримаємо обов”язково !

Вгору