Вільні демократи радять Бондаренку за прикладом Тимошенко визнати поразку

27 травня 2014, 13:45

Микола Кудрявцев, представник «Вільних демократів», радить кандидату на посаду міського голови Черкас Анатолію Бондаренку, який заявив про масові порушення на виборах, взяти приклад з лідера «Батьківщини» Юлі Тимошенко. За словами Миколи Кудрявцева, вона не побігла до суду, не заявила про фальсифікацію, а по-чоловічому визнала перемогу Петра Порошенка в першому турі.

Про це йдеться на сайті Партії вільних демократів.

- Анатолій Бондаренко мав би поступити так само. Це повне фіаско для «Батьківщини». При такій безпрецендентній дорогій кампанії, при таких ресурсах, що мав Бондаренко, при тому, що «Батьківщина» - це партія, що перебуває при владі і вона має вплив на прокуратуру, правоохоронні органи, говорити, що відбулася фальсифікація – це верх цинізму. Це теж саме, що у 2010 році Янукович, будучи при владі, заявить, що Тимошенко фальсифікує вибори, - зазначив Микола Кудрявцев.

Він розповів, що перебував під час виборів на Соснівській територіальній виборчій комісії і навів один приклад. Голова однієї комісії по одному з округів від «Батьківщини» відправив членів ДВК здавати протокол в ТВК, а сам кудись зник. Разом з ним пропала і секретар комісії від кандидата в президенти Добкіна. Голову ДВК і все керівництво дільниці шукали з правоохоронними органами. Голову десь знайшли, мовляв, поїхав спати.

Микола Кудрявцева попросив «Батьківщину» спочатку подивитися на себе, а вже потім говорити про фальсифікацію. Адже, за його слова, жодних актів про порушення під час виборів не було. А про фальсифікації заговорили тоді, коли стали зрозумілі результати.

Поділитись

Коментарі

Вгору