«Вільні демократи» ініціюють скликання позачергової сесії Черкаської міської ради

24 січня 2014, 18:46

У зв’язку із останніми подіями в Україні і Черкасах депутати від групи «Вільні демократи» ініціюють проведення позачергової сесії міської ради. Сесію скликають у приміщенні міськвиконкому (вул. Б.Вишневецького, 36) на 10 годину 25 січня. «Вільні демократи» запрошують депутатів з усіх груп і фракцій прийти в сесійну залу і стати на захист інтересів громади Черкас.

Про це йдеться на сайті Партії вільних демократів.

- Міська рада, як єдиний легітимний орган, який має право представляти громаду міста, не може стояти осторонь цих подій, депутати не мають морального права у цей час ховатись у кабінетах та домівках. Тому ми скликаємо позачергову сесію і запрошуємо на неї депутатів. За розпорядженням секретаря міської ради Віктора Білоусова структури виконавчого комітету сьогодні не працюють. Зареєструвати звернення і заяву про проведення позачергової сесії не можливо. Тому ми повідомляємо про це через ЗМІ, - говорить голова депутатської групи «Вільних демократів» у міській раді Олег Ліходькін.

Текст заяви

Секретарю Черкаської міської ради

Білоусову В.Ф.

Заява

З грудня 2014 року в країні відбувається найпотужніший і найбільш тривалий за всі роки незалежності конфлікт – між владою України і народом.

Прийнятими безпрецедентним способом, без підрахунку голосів, без встановлення результатів голосування, законами від 16 січня 2014 року, які явно суперечать Конституції, Верховна Рада України позбавила людей можливості захищати свої права мирним шляхом. Такими діями влада поглибила суспільний конфлікт та перевела його в ще більш жорстоке протистояння.

23 січня 2014 року протест жителів Черкас вийшов за рамки мирного протистояння. Безвідповідальні дії організаторів під час мітингу 23.01.2014 та бездіяльність місцевої влади призвели до проявів насильства та мародерства. Безвідповідальність та провокаторство призвели до тяжких наслідків із загрозою життю людей та масового нищення майна громади міста.

Черкаська міська рада, як єдиний легітимний орган, який має право представляти громаду міста, не може стояти осторонь цих подій, депутати не мають морального права ховатись у кабінетах та домівках. Ми разом зобов’язані стати на захист інтересів своєї громади, попередити подальші прояви насильства та не допустити подальшої ескалації конфлікту та появи людських жертв.

Враховуючи, що події розвиваються с шаленою швидкістю і потребують негайного реагування, вимагаю термінового скликання позачергової сесії Черкаської міської ради на 10 годину 25 січня 2014 року.

Від імені депутатської групи

Вільних демократів

у Черкаській міській раді

О.О.Ліходькін.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору