У Кам’янці створюють загони самооборони

24 січня 2014, 18:16

У п'ятницю, о 10 годині ранку в приміщенні Кам'янської райдержадміністрації, ща на Черкащині, активісти скликали збори громади. Перед входом до приміщення для витирання ніг поклали прапор партії регіонів. В актовому залі зібрались близько сотні активістів, депутатів районної, міської рад, інформує "Газета по-українськи".

"Зараз передамо голові районної ради й райдержадміністрації лист з підписами громади, де перераховано наші вимоги до президента й уряду" звернувся до присутніх депутат міської ради Олександр Нечиталюк.

Голова районної ради Юрій Таран вислухав присутніх, котрі вимагали його виходу з партії й складання повноважень. Чиновник відповіді не дав.

"Я засуджую дії правоохоронців, зокрема самому було боляче дивитись, як беркутівці знущаються з того роздягненого чоловіка. Я однозначно проти тих недолугих законів, що прийняли 16 січня. Сам ходжу на роботу в камуфляжі, бо весь час навідуюся на будівництво котельні. Тому розумію громаду й багато в чому підтримую, але проти відставки президента й сам у відставку не піду" - відповів людям присутній на зборах голова райдержадміністрації Віталій Архип'юк. Лист зі зверненням громади до Києва передамо.

Голова місцевого осередку ВО "Свобода" Сергій Воронов оголосив перед людьми про збирання місцевого віче в неділю, о 10 годині ранку в центрі міста.

"Будемо створювати районну громадську організацію Всеукраїнського об'єднання "Майдан". В неділю розпочнемо створювати й загони самооборони. Влада нас не захищає, а навпаки, відстрілює. Тому нам нічого не залишається, як боронитись самим, від неї".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору