Губернатор відвідав у лікарні постраждалих під час штурму ОДА активістку та правоохоронця

25 січня 2014, 15:33

Голова Черкаської обласної адміністрації Сергій Тулуб сьогодні, близько 12.30 побував у Третій міській лікарні. Губернатор поспілкувався з головним лікарем закладу Олександром Федоруком про стан лікарні, проблеми закладу та фінансову ситуацію, а також відвідав постраждалих під час штурму ОДА активістку Ольгу Галушко та правоохоронця.

Сергій Тулуб під час візиту поспілкувався з матір'ю постраждалої активістки Ольги Галушко, яка наразі перебуває в комі. Він висловив жінці співчуття та зазначив, що цю ситуацію бере під особистий контроль. Також голова ОДА пообіцяв матері постраждалої, що лікування її доньки буде для родини безоплатним.

Нагадаємо, під час штурму ОДА невідомий жбурнув з 4-го поверху облдержадміністрації вазон, який серйозно травмував дівчину. Наразі постраждала вже третю добу перебуває в комі, її стан лікарі оцінююють як критичний.

Також голова Черкаської ОДА відвідав представника правоохоронних органів, який також постраждав під час штурму адмінбудівлі. На відміну від активістки правоохоронець відбувся легкими травмами (закрита травма живота та грудної клітини) і наразі перебуває в Третій міській лікарні на обстеженні.

Сергій Тулуб подякував правоохоронцю за належне виконання ним службових обов'язків щодо забезпечення громадського порядку та побажав швидкого одужання.

Лікування потерпілих взято під особистий контроль губернатора та надано матеріальну допомогу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору