Віктор Павлік помирився з городищенським бізнесменом

23 квітня 2015, 14:35

20152204163029

Два тижні тому на Черкащині відомий український співак Віктор Павлік пошкодив двигун у своєму позашляховику. Усе трапилось через неякісне пальне на АЗС, яка належить місцевому депутату і бізнесмену Віктору Томіленку. Однак згодом учасникам неприємного інциденту таки вдалося порозумітися.

– Зрозумійте мене правильно. В двигуні згоріло усе, що тільки могло згоріти. Сталася біда невдовзі після того, як залили пальне у Городищі. Звичайно, всі ми були на емоціях. Першою думкою було в усьому звинуватити заправку. Але майстри, які зараз ремонтують машину, говорять про дуже малу ймовірність, що паливо могло так сильно пошкодити двигун. Усе-таки двигун наїздив понад 300 тис км. Поломка сталася через витік мастила з двигуна. Ми переговорили з Віктором Володимировичем, знайшли порозуміння. У мене склалося враження, що це порядна людина. Взагалі, чесніше працюєш – спокійніше живеш, - розповів Віктор Павлік.

20152204164046

– Через цей випадок я втратив клієнтів. Думаю, тут доклали рук недобросовісні конкуренти, які щосили поширювати негативну інформацію. Я дорожу своєю репутацією. Бізнесом із продажу паливно-мастильних матеріалів займаюся з 1998 року. Серйозних нарікань ніколи не було. Кілька разів, правда, мене підводили постачальники. Але тепер все пальне має сертифікати якості. Це неправда, що у свій бак я заливаю з якогось окремого пістолета. Я заправляюся з тієї ж колонки, що і всі громадяни. А з Віктором Франковичем ми домовилися, що добре було б провести великий гала-концерт у Городищі, присвячений Дню міста, або в рамках мистецького свята «Садок вишневий коло хати». Щоб на одній сцені з заслуженим артистом України Віктором Павліком виступили і молоді місцеві таланти. Адже культура – не лише творчий спадок Тараса Шевченка і Семена Гулака-Артемовського. Культура – це і перспективні творчі сили сьогодення! Концерт став би прикладом того, що конфліктні ситуації треба вирішувати мирним шляхом. Я прагну відновити свою ділову репутацію. Також як патріот міста і як депутат міської ради хочу, щоб у популярного співака Віктора Павліка збереглися тільки хороші спогади про Городище, - зазначив Віктор Томіленко.

Володимир Чос, Городище.Інфо

Поділитись

Коментарі

Вгору