Вікіпедія назвала кращу фотографію Черкаської області–2015

13 листопада 2015, 10:32

Korsun_Lopuhiny_palace_DSC_1238_71-225-0002-636x422

Фотоконкурс пам’яток культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» розпочав процес оголошення переможців 2015 року по областях, пише ГромЧе.

Кращим фото Черкаської області визнано світлину відомого черкаського фотографа Сергія Криниці. На фото –  садиба Лопухіних, відома також і під іншими назвами: Палац Понятовського, Корсунський палацовий ансамбль найяснішого князя П.П.Лопухіна, а зараз це територія Корсунь-Шевченківського історико-культурного заповідника.

Ансамбль називають одним із найкращих садово-паркових комплексів України в стилі романтизму, тож не дивно, що фото, зроблене там стало найкращим у Черкаській області.

Довідково:

Wiki Loves Monuments («Вікі любить пам’ятки») — фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться в понад 30 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні — громадською організацією Вікімедіа Україна. Мета конкурсу — зібрати фотографії всіх пам’яток культурної спадщини світу і розмістити їх на Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії — вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі.

Поділитись

Коментарі

Вгору