Мера Золотоноші номінували на звання «Людина року-2015»

13 листопада 2015, 10:48

20151211165414

Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський потрапив до списку претендентів на здобуття титулу «Людина року» в номінації "Мер року".

Про це повідомляє Золотоноша з посиланням на Фокус.

Коротоко про саму програму «Людина року»:

Відзначаючи своє двадцятиріччя, загальнонаціональна програма «Людина року» знову підтверджує своє головне призначення - всіляко сприяти єднанню нації, розкриття її людського, духовного, інтелектуального потенціалу. За ці роки суспільне визнання, а разом з ним - національні грамоти народних надій і довіри, отримали сотні кращих з кращих наших громадян - ті, чий внесок у побудову української держави є найбільший. Вони представляють усі, без винятку, регіони української держави, сповідують різні політичні та релігійні погляди, працюють практично у всіх сферах життєдіяльності. А об'єднує їх любов до своєї країни, почуття національної гордості, прагнення перетворити Україну на сильну, незалежну, цілісну державу.

Сотні експертів Програми ретельно і об'єктивно знайомляться з діяльністю потенційних номінантів - кращих у своїй сфері діяльності, чий особистий внесок у розвиток країни значний.

Серед претендентів на здобуття звання «Людина року-2015» станом на 12.11.2015 р. в номінації також присутні міські голови інших міст України, таких як Канів, Миргород, Буча та інші.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору