Військовослужбовці отримали право на 10 днів відпустки

23 липня 2014, 10:06

Для підвищення соціального захисту військовослужбовців Верховною радою України прийнято ряд змін до законодавства України щодо порядку проходження військової служби у Збройних Силах України.

Так, відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» в особливий період за рішенням командира військової частини військовослужбовцям можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами із збереженням грошового забезпечення тривалістю не більш як 10 календарних днів.

Таким чином військовослужбовці, зокрема й ті, які виконують бойові завдання в рамках проведення антитерористичної операції на Сході України отримали можливість піти у відпустку, відпочити, і у встановлені строки повернутись до місця проходження служби.

Та вже сьогодні, представники військової служби правопорядку і прокуратури вважають за необхідне застерегти тих з відпускників, хто під впливом вмовлянь рідних та близьких, м’яко кажучи, передумають повертатися на військову службу.

Кримінальний кодекс України передбачає, що неповернення на військову службу військовослужбовця без поважних для того причин, тягне за собою кримінальну відповідальність з відповідними негативними наслідками.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору