Військові отримають модернізовані черкаські санітарні авто

13 лютого 2018, 09:44

Міністерство оборони ініціювало створення спеціальних робочих груп, які в координації із заводом-виробником - черкаським ДП"АСЗ №2" АО "АК Богдан Моторс" модернізують санітарний автомобіль Богдан-2251 для потреб медичної служби ВСУМіністерство оборони ініціювало створення спеціальних робочих груп, які в координації із заводом-виробником - черкаським ДП"АСЗ №2" АО "АК Богдан Моторс" модернізують санітарний автомобіль Богдан-2251 для потреб медичної служби ВСУ, повідомляє "Діловий регіон" із посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.

Таке рішення було прийнято під час круглого столу з представниками Міністерства оборони України, громадських та волонтерських організацій.

 Разом з тим, ні про яке призупинення виробництва Богдан-2251 або про відмову від закупівель, як повідомляли деякі ЗМІ, мова не йде, інформують промисловці.

Нагадаємо, що для потреб медичної служби ВСУ було спрямовано 50 таких автомобілів. Під час їх експлуатації у частин були виявлені технічні несправності. Їх зумовили використання неякісного палива, а також порушення регламенту сервісного обслуговування.

Наразі, черкаським підприємством «Богдан Моторс» превентивно  розроблено заходи з модернізації автомобіля Богдан-2251, які готові оперативно провести, аби реагувати на  складні умови експлуатації техніки в зоні АТО.

Вгору