Відзавтра обміняти лампочки можна буде в усіх селах Черкащини

24 лютого 2023, 08:19

25 лютого програма з обміну ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи стартує у селах по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Здійснити обмін можна у стаціонарних та пересувних відділеннях Укрпошти.

6,6 млн LED-ламп будуть розподілені в селах.

10 млн ламп вже отримали обласні центри, великі міста та смт на всій території України. За цей час кількість ламп, які українці обміняли, сягнула 7  мільйонів. 

Найактивніше українці обмінюють лампи на Київщині - 910 тис., Львівщині – 610 тис.,  Дніпропетровщині – 735  тис., Вінниччині 421  тис., Одещині 400  тис., на Харківщині - 395 тис.,  на Черкащині – 270  тис., на Хмельниччині 268  тис.

Нагадаємо, з січня 2023 року розпочалась програма заміни старих лампочок розжарювання на нові LED-лампи. Із 7 лютого програма обміну ламп пошириться на всі міста та смт Черкаської області. 

Заміна лампочок старого зразка на нові енергозберігаючі проводититься безкоштовно. Механізм заміни ламп розжарювання на нові світлодіодні простий: залишити заявку у відділенні Укрпошти або на порталі «Дія»; прийти до поштового відділення і здійснити обмін.

За інформацією пресслужби АТ "Укрпошта"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору