Відтепер SMS-інформування черкащан здійснюватиметься після витрат быльших за 50 грн

04 грудня 2014, 13:39

indexВідтер SMS-повідомлення від банку буде приходити на телефон після кожної операції на суму понад 50 грн. Нещодавно ця сумма становила понад 20 гривень, але, зважаючи на значний зрост середнього чеку покупця, повідомлення на мобільні клієнтів будуть приходити від трат понад 50 гривень.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.​

SMS-банкінг - це послуга управління рахунком за допомогою SMS-команд, а також одна з функцій захисту фінанансів шляхом інформування про рух коштів на рахунках чи картках.

Якщо клієнт ще не зареєстрував у банку свій основний номер телефону або хоче його змінити, може зробити це через банкомат ПриватБанку, через термінал самообслуговування, в Приват24 або ж у відділенні, звернувшись до співробітника.

Послуга SMS-інформування залежить від типу картки клієнта, яка при активації підключається до одного з трьох видів SMS-інформування:

  • інформування про всі рухи по карті;
  • інформування тільки про зарахування на карту;
  • інформування тільки про списання з карти.

SMS-інформування автоматично підключається тільки до одного телефону, який Ви вказали в банку як Ваш основний номер для проведення банківських операцій.

Наразі, для поціновувачив нових технологій, з’явився додаток «SMS-банкінг», що спростив процедуру вводу SMS-команди. Щоб не доводилося вручну вводити SMS-команди, ми розробили спеціальний додаток для IOS і Android-телефонів, яке дозволить відправляти запити в один клік. Детальніше за посиланням https://privatbank.ua/apps/sms-bank/

Додаток «SMS-банкінг» для AppStore та Google Play.

Тепер, щоб поповнити мобільний, зробити грошовий переказ або перевести гроші на карту, Вам не потрібно йти в банк - Ви можете зробити це в будь-який час доби не виходячи з дому. Достатньо мати платіжну картку ПриватБанку та мобільний телефон.
Всі картки ПриватБанку автоматично і безкоштовно підключені до SMS-банкінгу.

Как начать бизнес с нуля? Что такое бизнес дресс-код? Лучшие руководители мира компаний, онлайн-бизнес и много другое. Бизнес блог NewKitty.ru - последние новости в области мирового менеджмента, бизнес-школ и стратегий маркетинга

Поділитись

Коментарі

Вгору