Відтепер черкащани можуть подавати звернення до прокуратури через інтернет

02 листопада 2015, 17:02

Email spamming

28 жовтня цього року набрали чинності зміни до Закону України «Про звернення громадян», що передбачають право громадян звертатись до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, об’єднань громадян або посадових осіб, до повноважень яких належить вирішення відповідних питань, з усними зверненнями на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні "гарячі лінії".

Крім цього, змінами передбачено, що письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства.

Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Слід мати на увазі, що у письмовому зверненні, у тому числі в електронному, має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, який звертається, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Згідно із вимогами Закону письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначена електронна поштова адреса або відомості про інші засоби зв’язку із заявником.

Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями.

З метою належного виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» для роботи з електронними зверненнями у прокуратурі Черкаської області визначено електронну адресу для отримання зазначених звернень - [email protected] та телефон для отримання (реєстрації) усних звернень - (0472)31-34-10.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Володимир. сказав:

Чому Черкаський водоканал вимагає оплату за воду, яка перевищує вартість наданої води? Після розрахунку за спожиту воду приходять додаткові квитанції з незрозумілими сумами. Ніяких розрахунків при цьому не наводиться, пояснень не надається.

Беликов Петр Владимирович сказав:

ВОЛЯ-КАБЕЛЬ ПЕРЕДАЛА ДОЛГ КОТОРЫЙ Я ПОГАСИЛ КАКИМ-ТО КОЛЕКТОРАМ. НА ТЕЛЕ-ФОН ПОЛУЧАЮ УГРОЗЫ РАСПРАВОЙ. ПРОШУ ЗАЩИТЫ 063 962 28 22

Вгору