Відомий телеведучий проведе курс для черкащан, які хочуть перейти на українську мову

23 червня 2023, 15:43

Волонтерський проєкт «Єдині» відкриває реєстрацію на 15 курс. Цей місяць учасники проведуть разом із харизматичним амбасадором Олексієм Сухановим — журналістом, популярним телеведучим, актором театру та кіно.

«Я поважаю українську. Впевнений, кожен громадянин України має знати українську, просто має – тут взагалі без обговорень. Я народився в раші. І до 2014 року я спілкувався російською. Але я свідомо перейшов на українську. В побуті, на телебаченні, у театрі. Я і з російськомовними, до речі, теж переходжу на українську отак хитро, намагаюся їх так гачком зачепити… Людина має до цього прийти”, — стверджує Олексій.

«Єдині» пропонують:

  • Курс переходу на українську мову;
  • Граматичний курс української мови;
  • Спеціальні рекомендації від амбасадору курсу.

Тривалість курсів – 28 днів. Старт курсу – 3 липня. Участь – абсолютно безкоштовна.

Долучитися можна з будь-якої точки світу, варто лише зареєструватися ТУТ.

Довідково. За 15 місяців роботи команда Єдиних допомогла заговорити українською 95 000 учасникам. Відбулося більше за 560 розмовних клубів «Єдині», в них брали участь понад 5500 учасників у 25 містах України та за кордоном – наприклад, у Любліні, Варшаві,  Брно, Роттердамі, Вільнюсі, Гельсінкі, Празі та на Кіпрі. До проєкту долучилися 35 членів команди, 335 учителів, 500 волонтерів.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору