Відомий черкаський військовий успішно склав теоретичний іспит в автошколі

16 лютого 2023, 09:27

Прикордонник із Золотоноші, якого донедавна вважали автором відомої на весь світ фрази «Русскій воєнний корабль, іді…!», Роман Грибов успішно склав теоретичний іспит на право керування транспортним засобом.

У Звенигородці військовий відвідав сервісний центр МВС. Отримане свідоцтво тепер надає йому право продовжити навчання уже з практичної підготовки в обраному навчальному закладі.

Користуючись нагодою, на зібрані разом з волонтерами кошти, працівники сервісного центру, придбали та передали Роману та його бойовим побратимам, тепловізор та комплекти для надання першої медичної допомоги.

Водночас військовий підписав кілька пам`ятних картин, які будуть передані місцевим благодійним організаціям для продажу з аукціону, а зібрані кошти перерахують для ЗСУ.

Нагадаємо, 24 лютого разом з іншими військовослужбовцями, які захищали острів Зміїний, Грибов потрапив у російський полон. Після звільнення з полону Роман продовжив службу в Збройних силах України та захищає нині державу в рядах морської піхоти.

За інформацією пресслужби Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору