Відомий кавер-гурт відзняв святкове привітання у черкаській теплиці (відео)

07 березня 2017, 22:02

До 8 Березня відомий український кавер-гурт B&B project зробив оригінальне привітання. Музиканти зіграли композицію з кінофільму “Амелі” на народних інструментах. Таке особливе поздоровлення гурт B&B project відзняв у Черкаській квітковій теплиці, пише "ГромЧе".

На ролику приємно поєдналися звуки бандури та акордеону із яскравими весняними квітами.

– Шановні жінки! Вітаємо Вас зі святом Весни! Нехай кожен промінчик сонця наповняє Вас коханням та зігріває Вашу душу, – написали під роликом музиканти. –  Бажаємо, щоб кожен день був неповторним та наповненим на приємні сюрпризи!

Соліст гурту B&B Project Сергій Шамрай розповів у коментарі «ГромЧе» про мотив створення такого відео. Він зазначив, що подібна ідея виникла давно. А от сама зйомка розпочалася після того, як знайшли відповідну місцину.

– У нас давно виникла ідея привітати всіх жінок, зігравши гарну весняну композицію у хорошому місці, – каже Сергій. – Ми випадково побачили в інтернеті фото Черкаської теплиці, і просто не змогли стримати себе, щоб не зняти відеокліп саме тут, серед яскравих весняних квітів.

Додамо, що український колектив B&B Project (Bandura & Bayan Project) не має аналогів як в Україні, так і за кордоном. Основною метою музиканти визначили популяризацію українських народних інструментів шляхом пошуку нового репертуару. Станом на квітень 2016 року гурт виконав близько 30 кавер-версій.

Коментарі

Вгору