Відомому черкаському археологу пропонують присвоїти звання “Почесного громадянина міста”

17 листопада 2021, 13:30

Історику та археологу з Черкас Михайлові Сиволапу пропонують присвоїти високе звання "Почесного громадянина міста Черкаси". З такою ініціативою виступив екссекретар міськради Ярослав Нищик, зареєструвавши на міському порталі відповідну петицію.

Ініціатор сам є випускником Михайла Павловича та зазначає, що той в найскладніші роки зробив усе, щоб зберегти історію Черкащини.

- Шановні друзі, в мене виникло глибоке переконання, що постать Михайла Павловича Сиволапа заслуговує прижиттєвого вшанування в місті Черкаси. Саме з такою метою я створив відповідну петицію. Для сотень випускників істфаку ЧНУ Михайло Павлович став провідником у світ некамеральної історії, археології. Це цюдина, яка пожертвувала і далі це робить для Науки всім: здоров'ям, матеріальним статусом, можливими регаліями. Саме останні цікавили Михайла Павловича чи не найменше. В часи поки одні здобували статуси та звання, Сиволап здобував і оберігав по крупинках історію нашого міста та регіону, - зауважив Нищик. - Ті ж Вас, кому не пощастило бути його студентами та практикантами, сподіваюсь мали можливість під час особистого знайомства переконатись в його відданості Науці, Україні, місту. Коротко біографію та вклад в розвиток науки, держави, міста М.П. Сиволапа я переказав в тексті петиції. Закликаю підтримати її, та дати можливість місту віддячити людині, яка присвятила йому своє життя і далі продовжує це робити.

Підтримати ініцативу можна за цим покликанням.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору