Відома черкаська волонтерка отримала відзнаку Президента

06 вересня 2017, 22:48

Черкащанка Лідія Сівак отримала відзнаку Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції». Черкаській волонтерці її вручив очільник області Юрій Ткаченко, інформують в Черкаській ОДА.

Пані Лідія займається волонтерством уже четвертий рік. Минулого літа, повертаючись із передової, разом із подругою потрапила у ДТП на Дніпропетровщині. Виходжували волонтерок в обласній лікарні.

– Пані Лідія – мужня жінка, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – За все те, що вона робить для наших хлопців, ця відзнака Президента України. Попри заборони лікарів, вона вже п’ять разів була на Сході, відколи виписали з лікарні. Усе робить за покликом серця. Такі люди не зупиняються, вони діятимуть до перемоги.

Допомогли Лідії Сівак і з транспортною проблемою. Її автомобіль після аварії не підлягає ремонту. Потрібні кошти на новий спрямувало місцеве СТОВ.

– Для мене ця відзнака дуже цінна, – сказала Лідія Сівак. – Як і допомога з авто, бо на найнятому не завжди можна було доїхати до потрібних позицій. Я вдячна всім за підтримку. Сповна її відчула, коли була в лікарні. Зараз наші бійці набагато краще всім забезпечені. Але радіють домашньому і коли їх просто навідують. Вони мають відчувати нашу турботу повсякчас.

Коментарі

Вгору