Відома черкаська художниця представить свої роботи на першій персональній виставці

13 жовтня 2016, 21:30

14695550_1189232484477104_5626216866799474837_n

Понад двадцять робіт представить на своїй першій персональній виставці черкаська художниця Ольга Курська. Яскраві, натхненні, барвисті полотна об’єднує назва експозиції – #K_O_lir, інформує ГромЧе.

До цієї виставки художниця готувалась кілька років. Нині її переповнює хвилювання та водночас радість від визначної події у її творчому житті.

– Це буде перша моя персональна виставка, я до неї йшла кілька років. Назва «Колір» обрана не дарма, тому що саме колір об’єднує мої роботи, насичені та яскраві, – розповідає Ольга Курська.Сподіваюсь, що мої яскраві кольори трішки порадують черкащан в осінні похмурі дні. Дуже хвилююсь.Цікаво, що скажуть присутні, що скажуть мої викладачі, ті хто вчив мене живопису Віктор Клименко, Іван Фізер. Та водночас дуже хочу всіх побачити – друзів і знайомих, які не менше за мене чекали цю виставку.

Виставку Ольга планувала завчасно, тож тут будуть представлені роботи, що вже виставлялись і кілька нових, які мало хто бачив.

–  На вас чекає багато яскравих, я б навіть сказала смачних кольорів. Тут будуть представлені натюрморти, пейзажі трішки анімалістики. Вас зустрінуть роботи, в які я вкладала свій настрій, своє бачення. Сподіваюсь на моїй виставці кожен знайде щось для себе, – відзначає Ольга Курська.

Відкриття виставки відбудеться 21 жовтня о 16.00 у приміщенні Черкаського художнього музею.

Коментарі

Вгору