Відновити побиті та купити нові: у Черкасах волонтер збирає гроші на автівки для передової

31 березня 2023, 10:05

Волонтер Ігор Реп'яшенко на центральній площі Черкас щодня збирає кошти на автівки для передової. Колеса для ЗСУ на фронті, каже, потрібні постійно. Тож закликає українців донатити, йдеться в сюжеті Подробиць

Цей пом'ятий від бойових завдань пікап штурмової роти на фронті - довгожитель.

"З бахмутського напрямку, вона з 17-го року воює, захищає Україну, тре поміняти амартизатори, вона примята і двері не відкриваються", - розповідає волонтер Ігор Реп'яшенко.

Вже два тижні Ігор привозить автівку у центр Черкас з єдиною метою - назбирати грошей на її ремонт та на купівлю нових пікапів для наших військових. Такі машини часто рятують життя бійців.

"Привезти на цьому пікапі пораненого, вивезти боєприпаси чи поставить лафет для обстрілу, це найкращі машини", - переконаний доброволець з позимним "Вєталь".

Поряд із машиною – деревʼяний ящик для збору грошей. Перехожі до нього підходять охоче, адже машина з передової нагадує про головне.

"Гроші були і будуть, а життя наших дітей цінніші", - каже черкащанка Оксана.

Донатять містяни від однієї гривні. Підходять і дорослі, і малі. Допомагає Ігорю і його дружина. Жінка вже назбирала сотні щемливих історій підтримки містян.

"Допомагають хто чим може - особливо душевно получається, коли пожилі люди, вони на свою пенсію у 2 тисячі гривень, вона підходить і каже "а можна я вам 10 гривень кину?" Кажу "навіть одна гривня вона допоможе хлопцям", - розповідає дружина волонтера.

За день завдяки автівці з фронту вдається зібрати до 10 тисяч гривень. А за два тижні містяни задонатили майже на два пікапи. 

"Бачать своїми очами, що трапляється з машинами, як їх розбиває і звітую, що за ваші кошти вже куплені автомобілі, люди бачать, шо вони не кудись незрозуміло відправляють, а так воно реально ось все є", - каже Ігор Реп'яшенко.

Вже у найближчі дні дві автівки поїдуть на фронт для штурмової роти, а Ігор прижене чергові машини з передової для ремонту.

Реквізити для допомоги:

Реп'яшенко Ігор Приват Банк

5363 5420 1082 1966

Моно банк

4441114444641011

Банка Моно Банка

https://send.monobank.ua/jar/5d2BWShjLQ

Рахунок для переказу із картки, рахунку Евро Союзу

LT503500010006043785

RepiashenkoЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “На очах виступили сльози”: черкаський волонтер отримав відзнаку від Залужного

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору