Відновлений на посаді мер Сміли відмовився від зарплати

30 березня 2018, 22:12

У Смілі  пройшла 67 чергова сесія міської ради. У великому сесійному залі був аншлаг – сміляни прийшли послухати виступ та побачити перші дії відновленого та реабілітованого міського голови Олексія Цибка, пише smila-ua.

Спершу секретар міської ради Костянтин Синьогуб прочитав постанову Верховного Суду України про те, що Олексія Цибка поновлено на посаді. Потім на трибуну вийшов сам мер і подякував всім, хто його підтримував.

Олексій Цибко сказав, що за ці два роки, поки його відсторонили від роботи, він спостерігав за подіями у місті, вчився і робив для себе висновки. Він хотів би закопати сокиру війни, припинити сварки при владі і почати працювати для розвитку Сміли.

Олексій Цибко заявив, що відмовляється від своєї зарплати у сумі більше 200 тис.грн, яку йому мали б компенсувати за ці два роки.

Одне з перших завдань – ремонт доріг. На думку Олексія Цибка їх у Смілі вже немає тому, що попередня влада брала відкати у підрядників, а підрядники безсовісно економили на сировині, щоб теж нажитись на дорогах. Олексій Цибко сказав, що він буде контролювати ремонти доріг, надаватиме переваги підрядникам, які даватимуть гарантії своєї роботи на 7-10 років.

 

 

Віктор сказав:

Ну,ну….Як кажуть,дай ,Боже,нашому теляті вовка з”їсти.

Вгору