Відмова від паперового документообігу на Черкащині поки що… тільки на папері

03 квітня 2018, 16:02
Єдиний портал адміністративних послуг Черкаської області – на фінальній стадії розробки. Планується, що він почне працювати в травні. Але в районах і містах, які не мають електронного документообігу, ця послуга повноцінно працювати не буде, пише "Прочерк".

Про це під час п’ятничної колегії Черкаської облдержадміністрації повідомив директор департаменту регіональної політики ОДА Роман Карманнік.

Електронного документообігу наразі немає в райдержадміністраціях у Городищенському, Жашківському, Золотоніському, Кам’янському, Канівському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Лиснському, Монастирищенському, Тальнівському, Уманському, Христинівському, Черкаському, Чорнобаївському, Шполянському районах, радах міст Сміла, Умань, Золотоноша, Ватутіне, всіх ОТГ. Тобто електронний документообіг відсутній практично в усій області.

– У Черкасах начебто є, але в той самий час і нема, – додав Роман Карманнік.

Роман Володимирович закликав місцеві адміністрації не пожаліти коштів, до речі, дуже невеликих, щоб запровадити електронний документообіг.

– Його відсутність відрізає вас від великих можливостей для ваших людей у перспективі, – додав директор департаменту. – Шлях до адміністративних послуг в електронному вигляді – незворотній. Альтернативи йому немає.

Коментарі

Вгору