“Відкрито кримінальне провадження”, – Арсен Аваков про сутички в Черкасах

09 березня 2019, 20:24

Будь-якому гніву є розумні межі! Те, що сьогодні на мітингу Петра Порошенка в Черкасах зробили представники Національного корпусу - неприпустимо! Праведний гнів про корупційний злочин справедливий, але чи може він породжувати інші злочинні дії? Очевидно, немає. Очевидно, що багато серед агресивно налаштованих юнаків хотіли хардкору, а не справедливості і законності.

Не буде ні розуміння першопричини обурення скандалом, ні поблажливості до бойових заслуг - так поводитися не можна - порушено кримінальне провадження - переступили межу повинні понести покарання.

Виборний період - це змагання аргументів та подання позицій - а не змагання кулаків, осатанілих горлянок і сльозогінного газу, схем-сіток і взаємної підлості.

Прошу справжніх патріотів думати про країну, а не розкручувати спіраль ненависті і хаосу, яка руйнує країну не менше, ніж корупція, проти якої ви справедливо протестуєте.

Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України

Ольга сказав:

“Праведний гнів про корупційний злочин справедливий, але чи може він породжувати інші злочинні дії?” – може і ні. Але народ вже втомився, що анонсовані Луценком більше 600 відкритих кримінальних справ не мають продовження! Жоден злочин не покараний! Жоден корупціонер не сидить за свій злочин за гратами. 5 (П”ЯТЬ) років минуло, а кого покарали за злочини на Майдані? От люди і не витримали. Розумію, “перебор”. А хто контролює свої дії, хто думає про оту “межу”, коли стільки гніву та претензій накопичувалося роками?! Я не виправдовую, а намагаюсь зрозуміти ПРИЧИНУ, яка породила такий протест. А слідство-…слідство не було без причини.

Катерина сказав:

Потрібно вибирати президента розумом ідушею ,а не гаманцем і ж….ю . а бігати і битися нарушаючи спокій людей навкруги жуть .хай відповідають по закону

Черкащанка сказав:

Нам досить націоналістів – Тягнибока та Фаріон. Вони наробили стільки непоправного, стільки внесли розбрату та ненависті до усіх, хто не українець, що у вашого Кошулинського не буде жодного шансу стати лідером держави. Народ – не дурний і все розуміє.

Геннадій сказав:

Лицемір Аваков має українців за дурнів. Тільки поний невіглас не знає, що т.з. “національний корпус”, – дітисько Авакова. Створюєте штурмові бригади на зразок СА, Арсене, не дають спокою лаври Адольфа Алуїзовича?! Не заграйтеся в політику, пане міністр !

Крамаренко Василь сказав:

Невже Аваков став справхнім міністром?.ПОВАЖАЮ.!

Вячеслав сказав:

Піддержую

Вгору