Відеовізитка черкаської красуні на “СтудМіс України” підкорила користувачів інтернету (фото)

20 жовтня 2014, 19:30

gPxS4e9dXvg

На фіналі конкурсу краси, кмітливості й таланту «СтудМіс України 2014» представниця Черкаської області Анастасія Гавриш здобула титули «Міс глядацьких симпатій» та «Міс артистизм». Крім того, її відеовізитка http://ivona.bigmir.net/beauty/400897-StudMiss-Ukrainy-2014-/ugc/view/1530218 за кілька днів набрала найбільшу кількість переглядів у мережі Інтернет.

Дівчата з 24 регіонів України і Криму боролися за титул найкрасивішої студентки 12 жовтня у Києві. Переможницею конкурсу «СтудМіс України 2014» стала Ольга Росоха (Тернопільська область), яка й представлятиме Україну на міжнародному конкурсі краси «World Miss University». Титул «Перша Віце-СтудМіс України» дістався Анні П'ятенко (м.Київ), а представниця Вінницької області Варвара Корнєєва отримала титул «Друга Віце-СтудМіс України».

-veJBTuxcVc

Участь Анастасії Гавриш у конкурсі такого рівня стала можлива за підтримки  компанії «Trinity Systems» – лідера у сфері інформаційних технологій.

Нагадаємо, що «СтудМіс України» – це щорічний всеукраїнський конкурс краси, кмітливості й таланту. За титул СтудМіс України змагаються понад 3000 студенток із усіх регіонів країни: перший відбір проходить у ВНЗ, переможниці цього етапу беруть участь в обласних конкурсах, після чого найкрасивіші студентки кожної області представляють свій регіон на всеукраїнському конкурсі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору