Відбулися єпархіальні збори священнослужителів Черкащини

28 березня 2018, 18:23

27 березня відбулися збори духовенства Черкаської єпархії УПЦ КП. Очолив збори митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан. Насамперед священнослужителі помолилися та відбулося обговорення ряду питань, що стосуються життя та діяльності Української Православної Церкви Київського Патріархату та Черкаської єпархії зокрема, інформує прес-служба Черкаської єпархії УПЦ КП.

На зборах митрополит Іоан благословив духовенству єпархії організувати на парафіях збір пасок та у страсний тиждень відправити зібране в зону АТО, щоби вже на свято Пасхи захисники України отримали Великодні подарунки.

Також в рамках робочого зібрання митрополит Іоан з благословення Святійшого Патріарха Філарета вручив Орден Святого Рівноапостольного князя Володимира III ступеня керівнику канцелярії Черкаського єпархіального управління Зайку Сергію Володимировичу за його багаторічне сумлінне служіння та вагомий вклад у розбудову Помісної Української Православної Церкви.

В день єпархіальних зборів священнослужителі приступили до таїнства Сповіді. Завершилося зібрання молитвою до Пресвятої Богородиці "Достойно є..."

Вгору