Відбулося судове засідання у справі міського голови Черкас

02 лютого 2018, 09:20

У Соснівському районному суді 1 лютого відбулося судове засідання у справі Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка, пише vikka.ua.

Міського голову підозрюють у вчиненому адміністративного правопорушення щодо його розпорядження призначити свого однопартійця Ігоря Волошина на посаду директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради без проведення конкурсу. Також Бондаренко не повідомив у встановленому законом порядку про наявність конфлікту інтересів.

Під час судового засідання, міський голова подав клопотання про закриття адміністративного провадження.

"Я вважаю, що складені протоколи є безпідставними, оскільки у моїх діях відсутній склад адміністративного правопорушення, справа підлягає закриттю у зв'язку з кількома причинами, наведеними у клопотанні", – звернувся мер до суду.

У клопотанні міський голова пояснив, що у січні 2018 року Волошин був державним службовцем та займав посаду заступника директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Він звернувся із заявою до міського голови, який і включив Волошина до кадрового резерву на посаду директора департаменту. Таким чином міський голова має призначати особу місцевого самоврядування(при просуванні по службі), яка зарахована до кадрового резерву, поза конкурсом.

Також міський голова пояснив суду про конфлікт інтересів та пояснив, що керувався насамперед професійними здібностями Волошина.

Після оголошеної перерви та детально розглянутого клопотання суддя Рябуха постановив матеріали справи по адміністративному правопорушенню Бондаренка повернути в НАЗК для належного оформлення.

 

 

Коментарі

Вгору