Літаком, автобусом і на авто: черкащанин тричі намагався втекти від аліментів

02 лютого 2018, 09:49

Чоловіка, який заборгував за аліменти, знімали з літака. Опісля той повторив спробу виїхати автобусом, а згодом і автомобілем. Про такий випадок розповів заступник начальника головно управління юстиції, керівник виконавчої служби Ярослав Фатенко, пише "Інфоміст".

Фатенко нагадав, що в Украіні вже діє програма Мінюсту #ЧужихДітейНеБуває. Ініціатива передбачає посилення відповідальності за несплату аліментів. У разі, якщо заборгованість боржника становить більше 6 місяців, його тимчасово обмежують у праві виїзду за кордон, у праві давати дозвіл на виїзд дитини за кордон, а також на керування автомобілем, користування зброєю та полювання до повної погашено ті заборгованості.

Також боржники залучатимуться до виконання суспільно корисних робіт протягом 2 місяців, оплата за які йтиме на погашення боргу дитині. Ліквідовано і будь-які сплати при подачі заяв до суду у цій сфері.

За даними державної виконавчої служби, у 2017 році у Черкаській області 16 870 дітей отримали аліменти за виконавчим документами на загальну суму 53 305 889 грн.

Вгору