Відбулося перезавантаження свідомості луганчан, – Коваленко

30 липня 2014, 11:19

Голова Черкаської облради Валентина Коваленко днями поспілкувалась зі своїм колегою з Луганської облради Валерієм Голенком. Він розповів про настрої луганчан, які стосуються війни на Сході. За його словами, відбулося перезавантаження свідомості луганчан. Вони зрозуміли, хто спровокував цю війну. Луганчани вже втомилися від бандитів, вони побачили суть Росії.

Про це Коваленко написала у Facebook.

"Я запитала, як у такій ситуації почувається він сам. Голова Луганської обласної ради розповів, що нині разом із близькими переховується від сепаратистів, адже вони погрожували йому і його родині, примушували вербувати луганчан в бойові загони для ЛНР. За його словами, на робочому місці нині з тих самих причин не може перебувати й голова Луганської ОДА.

Те, що розповів мені голова Луганської облради про настрої луганчан, порадувало мене. Адже в мене вже не було сподівань, що проросійське населення Сходу колись отямиться і стане на бік України. На жаль, це стається занадто пізно і дорогою ціною – ціною крові, смертей наших найкращих патріотів і мирного населення".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору