Від завтра всі черкащани зможуть купити квитки на матч “Славутич”-“Шахтар”

29 квітня 2014, 13:47

У зв’язку з поминальними днями, на численні прохання власників абонементів продаж білетів на матч «Славутич» (Черкаси) – «Шахтар» (Донецьк) продовжено до 29 квітня.

Про це повідомляє сайт футбольного клубу "Славутич".

Власники абонементів на домашні матчі за участю ФК «Славутич», які отримали першочергове право на придбання квитка на матч «Славутич» (Черкаси) – «Шахтар» (Донецьк), мали змогу придбати білети 27 квітня (з 12 до 18 год.), 28 квітня (з 13 до 19 год.), а також - ще можуть сьогодні, 29 квітня, (з 12 до 18 год.).

Квитки продаються не більше одного на один абонемент. При купівлі квитка на абонементі буде поставлена спеціальна позначка. Таким чином, абонементом можна буде скористатися лише один раз.

У зв’язку з тим, що в касах КП «Центральний стадіон» відсутній електронний облік продажу, процедура реалізації передбачає продаж квитків, починаючи з верхніх рядів кожного сектора. Касири не прийматимуть заявки на придбання квитка на конкретний ряд і місце.

Із 30 квітня квитки можуть придбати всі охочі. При цьому власники абонементів вже не матимуть права на першочергове придбання квитка. Квитки продаватимуться не більше двох в одні руки.

Процедура реалізації квитків передбачає їх продаж тільки через каси стадіону. Попередні заявки не приймалися. Виняток зроблено для титульного спонсора ФК «Славутич» «Банку Михайлівський».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору