День Перемоги уманчани пропонують святкувати у вишиванках та з патріотичним манікюром

29 квітня 2014, 14:04

Уманчани все більше долучаються до патріотичного руху. Навіть на День Перемоги, 9 травня, вирішили організувати флешмоб «Вислови повагу по-українськи». Замість георгіївських стрічок, вони пропонують одягнути вишиванки. Чимало жителів міста вже відгукнулися на цю ідею. Молодь вважає, що це «круто», пише "Вечірня Умань".

Анастасія Богуш вирішила організувати флешмоб вишиванок саме 9 травня, адже перемога у Великій Вітчизняній війні здобувалася не за Сталіна чи Леніна, а за свою Батьківщину.

- Мої друзі у Тальному 10 травня організовують Парад вишиванок, - розповідає організатор флешмобу Анастасія Богуш. – У зв’язку з нинішніми подіями і святкуванням Великої Перемоги вирішила, що можна об’єднати вишиванки і спомин про наших Героїв. Ми українці і повинні не соромитись цього. Тим більше, наші предки на будь-які важливі свята вдягали своє краще вбрання - вишиванки.

Дівчатам активісти пропонують зробити ще й патріотичний манікюр.

Чимало людей відгукнулось на таку ідею. Уманчани, спілкуючись у соціальних мережах, шукають один одному вишиванки та навіть пропонують на прокат для тих, у кого не має власної. Молодь вважає що це "круто". Студенти обіцяють, що в своїх містах та селах також організують подібний флешмоб.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору