Від сьогодні черкаські міліціонери охоронятимуть громадський порядок на виборчих дільницях

22 травня 2014, 12:16

Сьогодні в приміщенні УМВС України в Черкаській області було проведено нараду з особовим складом апарату УМВС та підпорядкованими підрозділами, які будуть відряджені до територіального підрозділу області для надання практичної допомоги по забезпеченню охорони громадського порядку на виборчих дільницях.

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.

Як відомо, міліція незалежна від впливу будь-яких політичних та громадських об'єднань і знаходиться поза політикою під час виборчого процесу, в її безпосередні функції входить забезпечення громадського порядку та збереження бюлетенів на виборчих дільницях.

Відповідно до постанов Центральної виборчої комісії на території області створено 7 окружних виборчих комісій та 1103 виборчі дільниці, в тому числі 35 спеціальних. У зв’язку з тим, що частина міліціонерів відряджена у інші області, на допомогу міліціонерам по забезпеченню охорони громадського порядку активно залучатимуться члени громадських формувань «Автомайдан» та «Самооборона» у кількості близько 1500 осіб.

Перед початком несення служби, правоохоронці ретельно обстежать територію та приміщення виборчої дільниці, особливо приміщення для голосування, з метою виявлення підозрілих предметів чи речовин. Спільно з головою комісії перевірять наявність майна та цілісність опечатаних приміщень і сейфів, де зберігається виборча документація.

Починаючи з 22 травня правоохоронці будуть знаходитись безпосередньо на виборчих дільницях, де в цілодобовому режимі забезпечуватимуть охорону громадського порядку, дотримання законності волевиявлення громадян та схоронність бюлетенів. Міліція працює в посиленому режимі несення служби задля уникнення можливостей правопорушень, фальсифікацій, масових заворушень та втручань у процес голосування.

Працівники міліції звертаються до громадян з проханням бути толерантними та ввічливими, дотримуватися виборчого законодавства та не вчиняти дій, які можуть потягнути за собою адміністративну або кримінальну відповідальність, адже легітимний характер виборчої кампанії залежить від кожного з нас.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору