У блокуванні сесії міськради зацікавлені кандидати в депутати, – Джуган

22 травня 2014, 12:23

Запланована на сьогодні сесія Черкаської міської ради не відбулась через блокування залу засідання представниками Правого сектору Черкас, Громадського блокпосту, Автомайдану Черкас та Самооборони Майдану.

На їхнє переконання, немає потреби збирати сесію міськради до виборів, призначених на 25 травня. Мовляв, усі питання життєдіяльності міста необхідно відкласти допоки не прийдуть нові депутати.

З такою думкою категорично не погоджується директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган, мотивуючи, що серед питань, які сьогодні серед перших виносились на сесію, були вкрай нагальні. Як-то: корегування міського бюджету та перерозподіл коштів, які кілька днів тому надійшли до міського бюджету, як субвенція з обласного.

– Мова йде про 400 тисяч гривень, які у п’ятницю ми отримали з обласного бюджету. Ці кошти планувалось направити на вирішення вкрай актуальних для життя міста питань: як-то закупівлю шин для «Черкасиелектротранс» та погашення їх заборгованості перед Пенсійним фондом, а також - збільшення видатків на міську програму щодо забезпечення діяльності призовної дільниці, – відзначає Наталія Джуган.

За її словами, серед першочергових питань, які сьогодні також мали вирішити депутати була й ситуація з фінансуванням виборів, призначених на 25 травня.

– Кошти на проведення виборів міського голови та депутатів міської ради з бюджету Черкас виділені. Це – 1,2 мільйона гривень. Проте відповідно до Постанови ЦВК, ця сума була скорегована та зменшено фінансове призначення на вибори до 508 тисяч гривень. Зокрема, з державного бюджету не буде фінансуватись агітація кандидатів. Тоді як відповідні витрати лягають на плечі безпосереднього претендента на посаду. Міська рада мала вирішити в якому обсязі фінансувати вибори в Черкасах. Нині ж це питання фактично зависло у повітрі, – наголосила Наталія Володимирівна.

А також зауважує, що зацікавлені у блокуванні сесії ті особи , які зараз балотуються у депутати.

– Своїми політичними забаганками вони зривають нормальну роботу в місті. Кожен з них, займаючись політикою, ігнорує інтереси пересічних жителів Черкас та загалом життя міста. Оскільки вирішення поточних проблем Черкас потребує постійної роботи, в тому числі з погляду фінансування робіт, товарів та послуг. Адже процес бюджетного фінансування є динамічний і практично щодня відбувається корегування, – зауважила Наталія Джуган. – На сьогодні в місті єдиним легітимним органом щодо корегування міського бюджету є міська рада. І блокування її роботи, на мій погляд, є протизаконним.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Поділитись

Коментарі

Вгору