Від Черкащини хочуть подати кандидатури двох освітян на присудження премії ВРУ

13 червня 2022, 22:23

Члени постійної комісії обларди з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту вивчили подані матеріали та обрали дві кандидатури на присудження премії ВРУ педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, профіесійної, (професійно-технічної) та позашкільної освіти.

Відповідні проєкти рішень надалі розглянуть депутати в ході пленарного засідання.

Так, серед працівників закладів загальної середньої освіти обрали вчителя математики ФІМЛІ Романа Барвінка.

Роман Леонідович родом із Чигирина. Вже 11 років освітянин працює в цьому ліцеї. Для забезпечення навчального процесу він використовує перспективні технології і новітні досягнення педагогічної науки. У роботі надає перевагу творчим методам, стимулює в учнів розвиток логічного мислення.

Його вихованці щороку виборюють призові місця на різних етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. За період 2016-2022 на II етапі Всеукраїнської олімпіади з математики має 33 переможці, на III етапі - 23 і на IV етапі - 1 переможець. За підсумками ЗНО-2021 5 учнів Романа Леонідовича отримали 200 балів із математики.

Другим кандидатом, якого визначила комісія, став Станіслав Кошолап, директор Багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області, що розташований у Мокрій Калигірці.

Це єдиний в області Центр, який об'єднує 5 закладів освіти. Станіслав Васильович об'єднав колектив з 1343 здобувачів освіти та 282 працівників.

Студенти цього закладу неодноразово перемагали в конкурсах фахової майстерності: Регіонального етапу Всеукраїнського конкурсуWorldSkills UKRAINE 2021 (за компетенціями: „Перукарське мистецтво“, „Технологія моди“, „Слюсарна справа“), Всеукраїнського чемпіонату з перукарського мистецтва, макіяжу, нігтьової естетики „Кубок Києва".

Директор зміг побудувати міцні, ефективні зв'язки з 45 підприємствами регіону, на замовлення яких готуються робітничі кадри за 15 напрямами підготовки (професіями) та завдяки чому майбутні кваліфіковані робітники можуть відточувати свою майстерність на сучасних підприємствах.

За інформацією пресслужби Черкаської облради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору