Ветеранів Черкащини запрошують на Всеукраїнський марш

27 вересня 2021, 10:03

Всеукраїнський марш ветеранів України відбудеться 14 жовтня в Києві з нагоди Дня захисника України. Взяти участь запрошують і ветеранів із Черкащини.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту соціальної політики ЧМР.

Організатором заходу виступив Рух Ветеранів України, а координатором у Черкаській області - начальник відділу по роботі з учасниками АТО управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики, голова ГО «Ветеранське братерство Черкащини» Володимир Болсуновський.

- Марш ветеранів російсько-української війни відбувається вже кілька років поспіль, - розповідає Володимир Миколайович. – Цього разу захисники пройдуть маршем під прапорами від парку Тараса Шевченка до Майдану Незалежності. Від Черкащини у Київ їхатиме делегація: учасники АТО, активісти Будинку ветеранів імені Подолянчука, волонтери. Тож нині триває запис всіх охочих взяти участь у марші. Взагалі, коли ідеш у колоні захисників, гордість бере за свою державу! Бачиш, що поряд з тобою – представники усіх областей держави, справжні патріоти своєї країни.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору