Весь світ є в нас, – соліст гурту «Cонце в кишені» розповів, звідки бере натхнення

16 липня 2017, 15:15

Гурт «Cонце в кишені» створювався в самому серці України - в Черкасах. Це не тільки справжня щирість, але й музичний драйв у поєднані з ліричними проникливими текстами, пише "Армія FM".

На питання про cвою роль у групі, як соліста, Сашко Дубина відповідає:

- Я співаю. Для тієї людини, яка грає, як вуличний музикант, вона не може себе позиціонувати в гурті зухвало. Вуличні музиканти мають інші пріоритети та цінності у житті, тому усі ці пафосні назви, типу лідер чи фронтмен і якомога більше епітетів, для того, щоб відобразити певний рівень, створити якийсь міф, і міфотворчість навколо своєї персони, це звичайно правильно і добре, але мені здається, ті люди, які нас розуміють, вони мене і так зрозуміли, — сказав Сашко Дубина.

Також Сашко з натхненням розповідає про прихильників гурту, які роблять нашу країну кращою.

- Наша публіка зазвичай відгукується на наші пісні і на саму назву «Сонце в кишені». Це милі щирі, із палаючим серцем і очами інтелектуальні, хороші, добрі люди, які готові перетворювати себе і все навколо себе, свою країну на краще, — сказав він.

Соліст гурту «Сонце в кишені» переконаний: щоб досягти успіху, потрібно знаходити натхнення у простих речах, які є навколо нас і сприймати свою діяльність, як покликання.

Звідки «Сонце в кишені» бере натхнення для створення пісень?

- Тут дається в знаки моя філософська освіта. Весь світ є в нас. Все можна знайти в собі. Пізнаєш себе – пізнаєш весь світ. – каже Сашко Дубина. - І найголовніше це звичайно «сродна праця», за Григорієм Савичем Сковородою. Головне не сумніватися в тому, що ви обрали, якщо це найбільш близьке до вас і ви відчуваєте себе щасливим і не сприймаєте це, як свою роботу, а як своє покликання, значить ви на правильному шляху.

Найбільш вражає простота соліста та вдячність своїм друзям і слухачам.

- От те, що я зараз сиджу тут із вами, я завдячую своїм друзям, тому що без їхньої підтримки і допомоги я б не зміг нічого зробити. Це щастя мати друзів в житті, і цього я бажаю всім, - зазначив Сашко Дубина.

Посилання на підкаст: https://goo.gl/HdN4bY.

Коментарі

Вгору