Великий вибір продуктів та найкращі ціни: де знайти в Києві?

19 грудня 2022, 11:54

Якісне харчування неможливе без правильного вибору супермаркету, де будуть придбані продукти. На https://novus.online/ можна замовити різноманітні фрукти, овочі, воду, готові страви та інші товари.

Жителі багатьох міст України знають про цю мережу, оскільки супермаркети розташовані у їх населених пунктах. Найбільше пощастило жителям столиці. Тут не тільки найбільше магазинів, але є і доставлення. Можна за кілька хвилин сформувати замовлення та через короткий термін отримати самі продукти або готові страви.

Чому обирають Новус?

Перш за все вибір пояснюється високою якістю товарів. Вони вирощені в екологічно чистих умовах, а для зберігання використовується сучасне обладнання. Воно дозволяє протягом тривалого часу зберігати фрукти чи овочі, залишаючи їх корисними для організму. Товари на полицях інших магазинів або придбані на ринку не можуть похизуватися такою якістю.

Великий вибір продуктів приваблює все більше покупців. Адже набагато зручніше замовити все в одному магазині. Заходячи в один з супермаркетів, можна:

  • закупитися продуктами на тиждень;
  • придбати все для святкового столу;
  • замовити готові страви;
  • купити харчування для домашніх тварин;
  • придбати низькокалорійну їжу та багато іншого.

Це далеко не повний список переваг та можливостей для покупців, які надає популярна мережа.

Економимо на покупках

Кожен знає, що похід в супермаркет – величезна трата коштів, але тільки не з Novus. Дуже багато продуктів тут дешевше, ніж в інших торгових закладах. По-перше, мережа має власне виробництво, тому вартість продукції помітно нижча, ніж будь-де.

По-друге, Новус співпрацює з виробниками певних продуктів напряму, тобто без посередників. Завдяки цьому ціна також залишається нижчою.

По-третє, регулярні акції дають кожному можливість наповнити кошик за невеликі гроші. Зниження цін на певні групи товарів відбувається щотижня, тому завжди можна дуже вигідно купити сири, рибні консерви або каву. В ході таких акцій вартість часто знижується майже вдвічі.

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

123 :

Все супер, але навіщо ця новина в Черкаській стрічці новин…?

Вгору