Вельбівець категорично спростував чутки про свою можливу відставку

31 серпня 2016, 13:43
Фото: Про все

Фото: Про все

Під час сьогоднішньої позачергової сесії Черкаської обласної ради її голова Олександр Вельбівець категорично спростував нещодавну інформацію про нібито складання ним своїх повноважень.

Цьому передувало звернення депутата Черкаської облради Вадима Гайовича,  у якій він звернувся до Олександра Вельбівця за роз’ясненнями стосовно інформації про можливе складання ним повноважень голови облради.

1466511822_gayovich1

- Новина з’явилася майже в  усіх авторитетних виданнях області. Ви підтвердили пресі, що дійсно написали цю заяву. Було б логічно побачити ваші наступні кроки як послідовної людини і пояснити депутатам, чому саме ви складаєте повноваження. Дозвольте нагадати, що ваша посада двічі виборна і тому ви несете особисту відповідальність як перед виборцями Черкащини, так і перед депутатським корпусом. Хочу також зауважити, що це абсолютно неприпустимо робити заяву на всю область, а потім робити вигляд, що нічого не було, - пояснив свою позицію Вадим Гайович.

Фото: Про все

Фото: Про все

Натомість Олександр Вельбівець наголошує, що він не підтверджував ЗМІ інформацію про подання заяви.

- Я спростовую, що підтверджував для ЗМІ написання заяви про складання голови Черкаської обласної ради. Усім виданням я запропонував звернутися в секретаріат обласної ради за отриманням офіційної інформації, оскільки я з 1 серпня перебував у відпустці. Складання повноважень - це чітка процедура, визначена регламентом роботи сесії та чинним законодавством. Жодної з цих дій вчинено не було, - наголосив в своєму виступі голова обласної ради.

Поділитись

Коментарі

Вгору