Одразу два уродженця Черкащини - Володимир Остапчук (Умань) та Олександр Скічко (Черкаси) - були обрані ведучими пісенного конкурсу Євробачення-2017. Третім ведучим став та Тімур Мірошниченко. Тож уперше в історії Євробачення конкурс вестимуть троє чоловіків, повідомляє Перший Національний.
"Велика честь, але й ще більша відповідальність"
"Євробачення – це унікальне шоу світового рівня, над створенням якого працюють фантастично креативні люди, справжні професіонали. Тому долучитися до цієї команди – велика честь, але й ще більша відповідальність", – говорить Олександр Скічко.
Високий, стильний, вродливий. Його чоловічому шарму, британській вимові та елегантності позаздрять навіть справжні сучасні лондонські денді. Та Олександр Скічко родом не з Лондона, а з Черкас. Своєю ідеальною англійською він завдячує гімназії з поглибленим вивченням іноземних мов та двом поїздкам на літні мовні курси до Великобританії. Як виявиться згодом, саме блискучий британський акцент, впевненість та витончений гумор стануть тією фішкою, що допоможе йому серед десятків претендентів здобути переконливу перемогу в кастингу ведучих Євробачення-2017.
Після закінчення гімназії Олександр вивчав міжнародну економіку в Києві. А ще він марив сценою. Саме ця мрія надихнула 18-річного хлопця яскраво виступити на телешоу "Україна має талант" і своїм пародійним номером підкорити серця мільйонів українців. Це був зоряний старт його професійної телекар’єри. Згодом він пройшов кастинг на телеведучого ранкового шоу "Підйом". Зараз Олександра знає вся країна. У свої 25 років він – успішний актор, шоумен та ведучий програми "Зірковий шлях" на телеканалі "Україна".
Вперше на Євробачення він потрапив у 2009 році як простий глядач – з великими труднощами дістав квиток. Грандіозне шоу неабияк вразило хлопця. Вже тоді у нього зародилося, здавалося б, нездійсненне бажання: от би самому одного разу вийти на цю сцену! Але ж як? Так, Сашко блискучий актор-пародист, але ж він не співак. "Тоді я навіть не міг сподіватися, що Україна вдруге виборе перше місце на пісенному конкурсі і Євробачення знову проводитиметься в Києві, і що я буду одним з ведучих найкласнішого шоу в Європі!", – розповідає він.
Коли Олександр отримав пропозицію взяти участь у кастингу на ведучого Євробачення-2017, він не надто сподівався на перемогу. Та європейським продюсерам він сподобався. Тепер Олександр Скічко в команді яскравих ведучих, які запалюватимуть сцену найграндіознішого шоу Європи.
Їхній тандем з ведучим Володимиром Остапчуком стане незабутньою частиною Євробачення. Двоє яскравих, талановитих хлопців представлятимуть міжнародний пісенний конкурс у своєму неповторному оригінальному стилі, що додасть святу музики імпровізації, гумору та креативу.
Довідково: Олександр закінчив Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, факультет міжнародної економіки. У 15 років пройшов кастинг на телеведучого молодіжної програми на музичному каналі. Тож попри досить молодий вік, Олександр вже має багаторічний телевізійний досвід.
У 2010 році Олександр відкрив собі ще й талант пародійного актора, який продемонстрував на шоу "Україна має талант", дійшовши до півфіналу. А згодом він вже знімався в пародійному телепроекті "Велика різниця по-українськи". У 2012 – 2013 роках Олександр був ведучим ранкової програми "Підйом"" на Новому каналі. На цьому проекті він вперше почав вести прямі ефіри. Попри складний графік роботи, ранні підйоми, відчував себе на сьомому небі від щастя. А ще Олександр був автором ідеї та креативним продюсером реаліті-шоу "Мачо не плачуть". У 2015 році був ведучим проекту "Співай, як зірка". Сьогодні Олександр Скічко – ведучий програми "Зірковий шлях" на телеканалі Україна та також ранкового шоу "Let’s go show" на радіо NRJ.
"Це величезний професійний виклик"
"Для мене бути ведучим Євробачення – величезний професійний виклик. А також можливість розкрити різні свої таланти. Крім того, це задоволення, тому що Євробачення – грандіозне шоу", – сказав Володимир Остапчук після кастингу ведучих.
Веселий, балакучий, грає на баяні, танцює народні танці. Важко й повірити, що нині відомий теле- і радіоведучий Володимир Остапчук починав свою кар’єру як викладач англійської мови в аграрному університеті в Умані. Хоча вже й тоді Володимир вирізнявся акторськими здібностями та вмінням імпровізувати. Своїм студентам він запам’ятався схожістю на кіношного ковбоя зі стильним американським акцентом. І саме такою вишуканою американською англійською Володимир представлятиме учасників пісенного шоу Євробачення-2017 вже цього травня в Києві.
Володимир може б і досі навчав англійської у виші, якби не рішення, яке круто змінило його життя – вивчитися на диктора. Після курсів хлопець отримав пропозицію, на яку дехто чекає все життя – озвучувати голівудські та європейські стрічки. Його мелодійний голос та акторську подачу оцінили на найвищому рівні – за найкраще озвучення ролі принца в мультфільмі "Крижане серце" (Frozen) Володимир отримав грамоту з самого Голівуду. Ну, а красунчик Зак Ефрон в Україні тепер розмовляє лише голосом Остапчука.
Якось Володимира запросили на озвучку на Перший автомобільний телеканал. Це був черговий щасливий випадок. Оцінивши зовнішність та хист хлопця, йому запропонували спробувати себе в кадрі. Тож сьогодні за плечима Володимира Остапчука великий досвід ведення прямих ефірів. Один з його останніх проектів – ведучий інформаційно-розважальної програми "Ранок з Україною". А ще він брендвойс каналів "Футбол 1" та "Футбол 2". До речі, як зізнається Володимир, він дуже добре знається на автомобілях, а на футболі – ні. А ось, які пісні йому до вподоби, побачимо вже зовсім скоро: у травні на Євробаченні-2017, де він обіцяє по-справжньому розважити публіку як ведучий.
До речі, Володимир любить усе нове. Торік, коли він вперше відвідав Велику Британію, йому як знавцю американської вимови, лондонська говірка видавалась дуже кумедною. Тому він чекає, що на сцені Євробачення матиме багато веселих дискусій з Олександром Скічком, який славиться своєю вишуканою британською. Дуель американсько-британського гумору обіцяє бути цікавим видовищем.
Довідково: Володимир навчався в Уманському педагогічному університеті за спеціальністю філологія, після закінчення якого почав викладати англійську мову в місцевому аграрному університеті. Спочатку Володимир про роботу на телебаченні навіть не мріяв. Та, прагнучи вирватись з маленького міста, одного разу надіслав своє резюме на телеканал СТБ, де в той час шукали дикторів, і пройшов відбір. Деякий час Володимир працював за кадром, став "голосом" проекту "Майдан’s" та багатьох інших. Згодом на Першому автомобільному йому запропонували роботу телеведучим.
У 2012-2014 роках Володимир вів головні проекти каналу ТЕТ – "Богиня шопінгу" та "Ікона стилю". Тоді ж працював ведучим вечірнього шоу на Просто Радіо і ранкового – на Хіт ФМ.
"Вихід на сцену Євробачення – дорослого чи дитячого – це величезний досвід"
Третину свого життя Тімур Мірошничеко присвятив Євробаченню. Він навіть не встиг помріяти про те, як круто було би потрапити на пісенний конкурс, як уже став коментатором шоу, присвяченому 50-річчю Євробачення. З того часу він був ведучим майже всіх національних відборів, коментатором пісенного конкурсу, в тому числі й дитячого, і танцювального. Кілька разів Тімур проводив конкурс молодих виконавців класичної музики Євробачення. Був він ведучим і під час проведення Дитячого Євробачення у 2009 та 2013 роках у Києві. Загалом за 12 років роботи на телебаченні Тімур Мірошниченко працював більш ніж над 30 проектами пісенного конкурсу.
Тож сьогодні Тімур – справжній експерт Євробачення. Він пам’ятає імена всіх переможців, усіх учасників, а також про те, скільки балів вони отримали та від якої країни. Більше про Євробачення, мабуть, знають тільки його організатори. Якщо серед ночі розбудити Тімура і запитати, яке місце посів той чи інший виконавець у такому-то році, то він дасть правильну відповідь. Єдине, чого напевне не знає Тімур – яка пісня переможе. Траплялося, що виконавці, за яких він вболівав, навіть не потрапляли до фіналу.
Тімур Мірошниченко закінчив Національний авіаційний університет, отримавши диплом психолога. В університеті він захопився КВН, а також почав вести всі концерти та вечірки свого навчального закладу. Після одного з таких концертів Тімура запросили на Перший Національний телеканал (сьогодні UA:Перший) як ведучого молодіжного ток-шоу "Студія 5", і відразу – у прямий ефір. А ще через місяць він вже вів шоу на честь 50-річчя Євробачення як резервний коментатор, і його робота була високо оцінена представниками Європейської мовної спілки. З того часу доля Тімура пов’язана з Першим Національним та Євробаченням.
"Вихід на сцену Євробачення – дорослого чи дитячого – це величезний досвід. Обидва рази, що я був ведучим на Дитячому Євробаченні – у топі найголовніших подій мого життя", – говорить Тімур.
Сьогодні Тімур Мірошниченко є ведучим пізнавально-розважальної програми "Як це?", проекту "Євробачення-2017:Битва міст", автором і ведучим проекту "Шо там з Євробаченням?" на UA:Перший. На Євробаченні-2017 він працюватиме в грін-румі.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram