Брат черкаського губернатора та його бізнес-партнер будуються в заповідній зоні

27 лютого 2017, 23:46

Брат голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка Радислав Ткаченко, його бізнес-партнер та ще троє людей через схему пайової участі отримали по 50 соток в заповідній зоні Черкас, де ведуть незаконну забудову.

Про це інформують Наші гроші з посиланням на Кропиву.

Мікрорайон Черкас – Соснівка, має статус рекреаційної зони, будівництво тут приватних будинків заборонене.

У 2001 році ЗАТ «Житлобуд» на підставі рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради отримує право постійного користування на земельну ділянку у 2,58 в Соснівці по вул. Грузиненка 7/2. У грудні 2008 року п’ять фізосіб уклали з підприємством договір про дольову участь у будівництві пансіонату сімейного типу. Пізніше партнерів не влаштували темпи будівництва, тому через суд домоглися укласти угоду про уступку їм майнових прав.

За вкладені в пайову участь кошти у розмірі 300 тис грн. п’ять пайовиків отримали офіційно об’єкти незавершеного будівництва пансіонату, а також право на постійне користування земельною ділянкою. Пізніше міськрада уклала з ними договір купівлі-продажу землі, а через суд троє пайовиків узаконили будівництво.

Таким чином, п’ятеро громадян отримали по 50 соток землі, яка за кадастровою картою має статус рекреаційного призначення. Згідно законодавства на них можлива лише громадська забудова загального користування – готелі, туристичні об’єкти, пансіонати тощо. Але на всіх цих п’ятьох ділянках будівництво або триває, або завершене.

Власником земельної ділянки за кадастровим номером 7110136700:02:008:0054 є рідний брат губернатора Ткаченко Радислав Олегович, на ній лише триває будівництво. Площа ділянки 0,4983 га

Земельна ділянка за кадастровим номером 7110136700:02:008:0052, у власності бізнес-партнера губернатора Казаряна Андраніка Тельмановича, одного із засновників будівельної фірми ПП «Надія». Домоволодіння на цій ділянці будується. Площа ділянки 0,5212 га. Будинок недобудований, рішення суду про узаконення будівництва не має.

Наступною земельною ділянкою за кадастровим номером 7110136700:02:008:0053 належить колишньому директору Черкаської ТЕЦ Яніщевському Сергію Вадимовичу. Тут приватний будинок вже побудований (на фото внизу). Площа ділянки 0,5142 га.

За кадастровим номером 7110136700:02:008:0051знаходиться ділянка Баласаняна Самвела Олексійовича, приватне домоволодіння збудоване. Він є засновником компанії «Нафта-трансоіл» (торгівля пальним) та компанії «Древо-стиль» (обробка деревини). Площа ділянки 0,5218 га. Будинок вже побудовано, само будова не узаконена.

Власником останньої ділянки за кадастровим номером 7110136700:02:008:0050 є нинішній голова правління ПАТ «Азот» Віталій Скляров, житловий будинок побудовано. Площа ділянки 0,5215 га.

БАРС сказав:

Вор на вору сидит,как можно с ними жить!!!!!!!

Vovan сказав:

Ничего не поменялось…
Ниже спины революция. Одних бобров на других поменяли.

Дмитро сказав:

Якщо не дозволимо забудову соснівки на власних вимогах, то через 5 років вона буде взагалі у приватних руках, без упорядження території та за великими парканами. Нехай краще багатоповерхівки та таунхауси ніж три котеджі.

Олена сказав:

Ви б змогли будуватися без дозвільних документів? А ВОНИ можуть все! І у заповіднику будуватися! І ЩО ви зробите? А нічого. Між собою пообурюємося та й “підемо з піджатим хвостом”. Ткаченко – сам собі хазяїн, як же ж братові та його компаньйону не дозволити будуватися у заповідній зоні? А якщо будуть “питання”-прикриє. А посміє мер позиватися до суду на брата губернатора за незаконне будівництво? Питання риторичне. Бідна Соснівка. Бідні оті люди, що ціною свого життя хотіли щось змінити на краще. Не олігархам.

Олена сказав:

Бідна Соснівка. Бідні оті люди, що ціною власного життя намагалися щось змінити на краще. Для людей, не для ненаситних олігархів. Ви б змогли будуватися без дозвільних документів? А ВОНИ можуть усе! Навіть “громадські слухання” щодо забудови Соснівки не треба проводити! Ми тільки й можемо, що пообурюватися та й “піти з піджатим хвостом”. Не може ж мер позиватися до суду на брата та компаньйона губернатора за незаконне будівництво у заповіднику! Це буде початок його кінця.

Вгору