Ведучим “цинічної голодної туси” у День пам’яті жертв Голодомору став зірковий черкащанин

29 листопада 2021, 18:06

Соцмережі обурила гучна вечірка з нагоди дня народження блогера Олександра Заліска, яку він влаштував у Львові 27 листопада, коли в Україні відзначали День пам'яті жертв Голодоморів.

Сама вечірка відбулась у стилі, що передбачає відверті конкурси, еротичні танці від шоу-балету, а численні гості виголошували тости імениннику, стоячи на столах, повідомляє "ВВС". Чернівецький блогер Олександр Заліско, за чиїм життям стежать мільйони українців у Instagram, запросив до себе на свято багато інших популярних блогерів, серед яких і мільйонники.

Розважав гостей стендап-комік та популярний телеведучий з Умані Володимир Остапчук. В одній зі своїх сторіз він опублікував фото святкового столу, яке підписав "голодна блогерська туса".

Попри гостру реакцію, наступного дня іменник Заліско залишився задоволений вечіркою, а криткиу в свій бік вважає лицемірством.

"Настільки швидко піднялась ця тема в інтернеті та наскільки швидко всі стали правильними", - написав блогер у себе в сторіз.

Він відзначив, що у скорботний день працювали ресторани, телебачення, люди святкували весілля та слухали музику. Заліско пише, що поважає людей, які "справді" вшановують пам'ять жертв Голодомору, та не хизуючись цим у соцмережах, ставлять свічку.

"27 листопада - це мій день народження! І я святкую свій день! Я не обирав день, коли мені народитись. І я святкую його так, як захочу!" - емоційно відреагував Заліско. За його словами, він щороку святкує свій день народження в останню суботу листопада, і досі це нікого не хвилювало.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Ліна :

Жесть!!!

Ліна :

За таку поведінку,в тому числі і тих хто прибирає правильні коменти,буде достойна винагорода від Бога з часомтіль трошки почекайте!!!

Ната :

Може його сім’ю це не торкнулось. Просто інформація, що люди помирали – десь, колись. Він же справжній українець – хороший одяг, хороша мова, хороший настрій.
А то б*дло, селюки, не такі українці, і говорять – суржик – фі
Ще подумати треба, хто тут справжній.

Вгору