Вчитель, якого звинувачують у жорстокому поводженні з учнем, опинився у лікарні

31 березня 2017, 23:02

Службове розслідування по ситуації, що склалася в одній зі шкіл Звенигородки, де  вчителя історії звинуватили у жорстокому поводженні з учнем, ще не завершено, повідомив начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський, інформує Zmi.ck.ua .

- Ситуація набула резонансу. Це стрес і для дитини, і для педагогічного працівника. У нього виникли проблеми зі здоров’ями і він наразі у лікарні. Без його офіційних пояснень ми не можемо мати об’єктивних висновків. Тільки він вийде з лікарні, ми візьмемо пояснення в нього і тоді будуть офіційні висновки відділу освіту, - зазначив Валерій Данилевський.

Водночас начальник управління впевнений, що на пояснення не довдеться чекати місяць чи півроку, мовляв, в інтересах вчителя якнайшвидше розібратися у ситуації.

У разі доведення вини педагога, покарання визначатиме районний відділ освіти, який є роботодавцем вчителя. В даному випадку передбачається дисциплінарне покарання, адже учень не отримав тілесних ушкоджень і немає підстав для відкриття кримінального провадження. Тому вчителю загрожує догана або звільнення.

Вгору