Вбивця директора “Уманьгазу” закінчив життя самогубством

17 січня 2014, 19:05

Один постріл в голову начальника, другий у бухгалтера, останній третій - собі... Так пенсіонер Микола Басюк, що підробляв на Уманьгазі, поставив крапку у суперечці з начальством – Володимиром Мельником, головним регіоналом Умані, депутатом Черкаської облради та за сумісництвом – директором "Уманьгазу", інформує "Вечірня Умань". 

Люди в шоці, були евакуйовані з підприємства, щойно пролунали перші постріли із обрізу мисливської рушниці. Бухгалтержа зуміла вирватися на вулицю, де її забрали лікарі. Її стан погіршувався на очах – по прибуттю до лікарні жінку відправили до реанімації. Микола Басюк після вбивства керівника, зачинився у кабінеті. Поки з Черкас до Умані їхав спецназ, пролунав третій постріл….

Коли кабінет відкрили, він лежав майже без голови – її посікло дробом з обрізу.

Співробітники відмовляються коментувати вчинок Миколи Басюка. Відзиваються про нього добре – кажуть, був спокійним і добрим начальником відділу. Проте останнім часом не заладились стосунки з керівництвом – йому закидали недостачу. У соцмережах подейкують, що 300 тисяч гривень. Проте ніхто нині ситуацію не хоче коментувати. Чомусь люди більше жаліють вбивцю, ніж загиблого.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору