Вбивця директора “Уманьгазу” закінчив життя самогубством

17 січня 2014, 19:05

Один постріл в голову начальника, другий у бухгалтера, останній третій - собі... Так пенсіонер Микола Басюк, що підробляв на Уманьгазі, поставив крапку у суперечці з начальством – Володимиром Мельником, головним регіоналом Умані, депутатом Черкаської облради та за сумісництвом – директором "Уманьгазу", інформує "Вечірня Умань". 

Люди в шоці, були евакуйовані з підприємства, щойно пролунали перші постріли із обрізу мисливської рушниці. Бухгалтержа зуміла вирватися на вулицю, де її забрали лікарі. Її стан погіршувався на очах – по прибуттю до лікарні жінку відправили до реанімації. Микола Басюк після вбивства керівника, зачинився у кабінеті. Поки з Черкас до Умані їхав спецназ, пролунав третій постріл….

Коли кабінет відкрили, він лежав майже без голови – її посікло дробом з обрізу.

Співробітники відмовляються коментувати вчинок Миколи Басюка. Відзиваються про нього добре – кажуть, був спокійним і добрим начальником відділу. Проте останнім часом не заладились стосунки з керівництвом – йому закидали недостачу. У соцмережах подейкують, що 300 тисяч гривень. Проте ніхто нині ситуацію не хоче коментувати. Чомусь люди більше жаліють вбивцю, ніж загиблого.

Поділитись

Коментарі

Вгору